baner promujący Festiwal

Program MFI 2022

7.06

Przy kawie o innowacjach #1

W ramach cyklu odbędzie się „Regionalna Konferencja Inicjatywy Awangarda. Accelerate the process: Hydrogen as the new fuel of growth.” Zgodnie z tytułem tematem przewodnim wydarzenia jest wodór wraz z technologiami pokrewnymi, który stanowi ważny element jednej z siedmiu małopolskich inteligentnych specjalizacji – energii zrównoważonej.

więcej

9.06

Koduj z UKE

Koduj z UKE – kształtujemy wyobraźnię i kreatywność przez naukę i zabawę. Przygoda ze ScottiGo! – innowacyjną grą do nauki programowania dla dzieci. Podczas warsztatów uczestnicy ułożą program ze specjalnych klocków i za pomocą aplikacji poprowadzą bohatera gry do celu.

więcej

10.06

Koduj z UKE

Koduj z UKE – kształtujemy wyobraźnię i kreatywność przez naukę i zabawę. Przygoda ze ScottiGo! – innowacyjną grą do nauki programowania dla dzieci. Podczas warsztatów uczestnicy ułożą program ze specjalnych klocków i za pomocą aplikacji poprowadzą bohatera gry do celu.

więcej

15.06

20.06

Bum bum rurki w bibliotece

Muzykowanie za pomocą kolorowych rurek jest doskonałym wstępem do nauki gry na innych instrumentach. Są bardzo intuicyjne (gramy uderzając rurkami o podłogę lub o inne przedmioty), uczą jednocześnie rytmu, harmonii i melodii. To doskonałe instrumenty do zabawy w grupie dla wszystkich – nieważne czy masz 3 czy 100 lat!

więcej

21.06

22.06

Innowacje dla przedsiębiorców w projekcie SPIN – Małopolskie Centra Transferu Wiedzy wsparciem dla przedsiębiorców

Prowadzisz mikro, małą, średnią lub dużą firmę z siedzibą w Małopolsce? Masz pomysł na wprowadzenie innowacji, chcesz go rozwinąć i doprecyzować, sprawdzić jego potencjał i możliwości wdrożenia? Projekt SPIN – Małopolskie Centra Transferu wiedzy wsparciem dla przedsiębiorców jest właśnie dla Ciebie. Zapraszamy na konsultacje online, w trakcie których odpowiemy na wszystkie Twoje pytania związane z udziałem w projekcie.

więcej

FunFloor w bibliotece

To nie tylko super zabawa, ale też idealne ćwiczenie koordynacji ruchowej, refleksu i kondycji fizycznej! Nasza interaktywna podłoga to także niecodzienna metoda nauki języka angielskiego czy możliwość utrwalenia nawyków proekologicznych, rozwijanie wyobraźni, integracji i współpracy. Zapraszamy dzieci w wieku 4-9 lat.

więcej

23.06

Postaw na innowacje!

Czy to prawda, że każda firma może być innowacyjna? Chcesz poznać inspirujące historie firm, które skorzystały na innowacyjności? A może chcesz się dowiedzieć jak zacząć wprowadzać innowacje i gdzie szukać na nie środków? Weź udział w wydarzeniu i przekonaj się sam!

więcej

24.06

25.06

26.06

Partnerzy MFI 2022

logo Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości
logotyp ASTOR
logo Banku Gospodarstwa Krajowego
logo Centrum Transferu Technologii Politechnika Krakowska
logo Centrum Transferu Technologii Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie
logo Fundacja Optimus
logo inicjatywy awangarda
logo Instytut Gospodarki Surowcami Mineralnymi i Energią
logo Krakowski Park Technologiczny
herb Małopolskiej Uczelni Państwowej im. Pileckiego w Oświęcimiu
logo Małopolskiego Instytutu Kultury
logo Stowarzyszenia Metropolia Krakowska
logo Miejska Biblioteka Publiczna w Chrzanowie
logo Narodowy Bank Polski
logo SOLARIS
logo projektu spin
logo Tarnowa
logo Urzędu Komunikacji Elektronicznej
logo Uniwersytetu Pedagogicznegoy
logo Womai
logotyp Wyższej Szkoły Ekonomii i Informatyki  w Krakowie