Porażka drogą do sukcesu w biznesie?

Szczegółowe informacje

Nazwa wydarzenia:

Porażka drogą do sukcesu w biznesie?

Data wydarzenia:

22 czerwca 2022 r.

Godzina wydarzenia:

18.00-20.00

Organizator:

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego

Miejsce wydarzenia:
The Stage, Kraków, ul. Łobzowska 3
Informacje dla osób z niepełnosprawnościami:

Opis wydarzenia

#StartUP Małopolska Meetup #9, czyli finałowe spotkanie 9. edycji programu akceleracyjnego #StartUP Małopolska. Motywem przewodnim spotkania będzie hasło „Od porażki do sukcesu”, czyli o uczeniu się na błędach w biznesie.

Porażka to często pierwszy krok do sukcesu. Porażka uczy i pozwala na wyciągnięcie wniosków. Jak przekuć przegraną w zwycięski marsz w górę? Czy osoby, które jej doświadczyły, doceniają ją z perspektywy czasu jako cenną lekcję? O tym wszystkim usłyszymy właśnie podczas #StartUP Małopolska Meetup #9.

Praktyka pokazuje, że człowiek więcej uczy się z porażek niż z sukcesów. Dlatego, choć czasami to trudne, na pewno nie można się zniechęcać po pierwszych niepowodzeniach. Bardzo się cieszę się, że tym spotkaniem kończymy dziewiątą edycję programu akceleracyjnego #StartUP Małopolska. Program jest ceniony nie tylko przez młode firmy biorące w nim udział, ale co warto podkreślić, został również wyróżniony w konkursie Innowacyjny Samorząd zorganizowanym przez Serwis Samorządowy PAP

– mówi wicemarszałek Małopolski Józef Gawron.

Spotkanie zainauguruje wystąpienie Katarzyny Ratajczyk, która podzieli się swoimi spostrzeżeniami na temat genu przedsiębiorczości i nauki na błędach. Odniesie się też do historii kobiet, które porusza w swojej książce „Niezniszczalne. Prawdziwe opowieści przedsiębiorczych kobiet, czyli czego uczy nas porażka”.

Temat przekuwania porażek w sukcesy będzie stanowił również kanwę panelu dyskusyjnego, w którym – poza Katarzyną Ratajczyk – udział wezmą:

Agata Wilam – CEO WhyBlueSky Ltd., platformy zawierającej materiały edukacyjne do lekcji m.in. z przedmiotów ścisłych, artystycznych czy przedsiębiorczości, pozwalające rozwijać kreatywność i ciekawość uczniów,

Grzegorz Błażewicz – CEO w SALESmanago, krakowskiej firmie dostarczającej nowoczesne narzędzia do automatyzacji marketingu,- Anna Skórzyńska – CEO w firmie Szumisie, która produkuje Szumiące Misie, zabawki podbijające serca maluchów i rodziców na całym świecie,

– oraz Dimitri Khlopkov – CEO w startupie VRpartments, dostarczającym narzędzia, które umożliwia użytkownikom oglądanie i umeblowanie nowych mieszkań z dowolnego miejsca z wykorzystaniem technologii wirtualnej rzeczywistości.

Po panelu, w trakcie sesji Startup Pitch, swoje biznesy zaprezentują na scenie startupy biorące udział w 9. edycji programu akceleracyjnego #StartUP Małopolska realizowanego przez Województwo Małopolskie we współpracy z Rebels Valley Sp. z o.o.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, prosimy jednak o wcześniejszą rejestrację za pośrednictwem strony internetowej. Osoby, które nie będą uczestniczyć w spotkaniu osobiście będą mogły obejrzeć transmisję spotkania na Facebooku.

CzekaMY na Was!

***

Agenda #StartUP Małopolska Meetup #9

 • 18:00 – 18:10 Otwarcie spotkania
  Prezentacja programu akceleracyjnego #StartUP Małopolska
 • 18:10 – 18:30 Gen przedsiębiorczości i nauki na błędach. Punkty wspólne w historiach przedsiębiorczych kobiet – Katarzyna Ratajczyk (autorka książki „Niezniszczalne. Prawdziwe opowieści przedsiębiorczych kobiet, czyli czego uczy nas porażka”)
  Sesja pytań i odpowiedzi
 • 18:30 – 19:15 Panel dyskusyjny „Od porażki do sukcesu”
  moderator: Tomasz Kowalczyk (Rebels Valley)
  uczestnicy: Katarzyna Ratajczyk, Grzegorz Błażewicz (CEO, SALESmanago), Agata Wilam (CEO WhyBlueSky Ltd.), Anna Skórzyńska (CEO, Szumisie), Dimitri Khlopkov (CEO, VRpartments).
  Sesja pytań i odpowiedzi
 • 19:15 – 19:45 Startup Pitch – prezentacja firm z programu akceleracyjnego #StartUP Małopolska
  Sesja pytań i odpowiedzi
 • 19:45 – 19:55 Open mic – ogłoszenia z krakowskiego ekosystemu startupowego
 • 19:55 – 20:00 Podsumowanie spotkania

Spotkanie #StartUP Małopolska Meetup #9 jest jednym z punktów programu Małopolskiego Festiwalu Innowacji 2022.

Program akceleracyjny #StartUP Małopolska jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach projektu „Startupowa Małopolska – wsparcie przedsiębiorczości w regionie”, realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.

FACEBOOK

Zobacz naszą stronę na Facebook

LINKEDIN

Odwiedź nas na LinkedIn

YOUTUBE

Sprawdź nasz kanał na YouTube

WIEDZA O
INNOWACYJNEJ MAŁOPOLSCE

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego

Departament Nadzoru Właścicielskiego i Gospodarki

ul. Racławicka 56,
30-017 Kraków

Kontakt

12 63 03 453

12 63 03 348

12 63 03 549

POLITYKA PRYWATNOŚCI