Bum bum rurki w bibliotece

Szczegółowe informacje

Nazwa wydarzenia:

Bum bum rurki w bibliotece

Data wydarzenia:

20 czerwca 2022 r.

Godzina wydarzenia:

13.00-18.00

Rejestracja:

NIE

Miejsce wydarzenia:

Miejska Biblioteka Publiczna w Chrzanowie, ul. Broniewskiego 10C, hol parter

Informacje dla osób z niepełnosprawnościami:

Opis wydarzenia

Zapraszamy do zabawy bum bum rurkami – rodzajem zabawki edukacyjnej, która jednocześnie jest innowacyjnym instrumentem muzycznym.

Bum Bum Rurki to kolorowe, lekkie tuby, które po uderzeniu o siebie lub w dowolną inną powierzchnię wydają różne dźwięki. Ich nieskomplikowana budowa i proste zasady użytkowania pozwalają w szybki i interesujący sposób wprowadzić zarówno dzieci, jak i dorosłych w fascynujący świat muzyki. W końcu na tych niecodziennych instrumentach może zagrać dosłownie każdy, jednocześnie doskonale się przy tym bawiąc. Poszczególne Bum Bum Rurki mają odmienne kolory odpowiadające konkretnym dźwiękom. Dzięki temu nawet nieznające nut maluchy będą mogły zagrać większość melodii, kierując się jedynie barwami tub. Z tego względu jest to zarówno wspaniała zabawka edukacyjna, jak i instrument muzyczny, na którym można grać solo lub w zespole, co sprawia jeszcze większą frajdę.

W Bibliotece będzie można zagrać za pomocą nowoczesnych instrumentów rozmaite piosenki, świetnie się przy tym bawiąc. Będzie kolorowo, rytmicznie i radośnie! Zapraszamy wszystkich chętnych (młodzież, rodziny z dziećmi, seniorów).

FACEBOOK

Zobacz naszą stronę na Facebook

LINKEDIN

Odwiedź nas na LinkedIn

YOUTUBE

Sprawdź nasz kanał na YouTube

WIEDZA O
INNOWACYJNEJ MAŁOPOLSCE

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego

Departament Nadzoru Właścicielskiego i Gospodarki

ul. Racławicka 56,
30-017 Kraków

Kontakt

12 63 03 453

12 63 03 348

12 63 03 549

POLITYKA PRYWATNOŚCI