baner promujący Festiwal

O festiwalu

Małopolski Festiwal Innowacji to wyjątkowe święto innowacji i nowoczesnych technologii. Podczas tygodniowego wydarzenia rozmawiamy o innowacjach, współpracy pomiędzy nauką i biznesem, poznajemy wynalazki i ludzi za nich odpowiedzialnych, odwiedzamy wyjątkowe miejsca, dowiadujemy się jak skomercjalizować swoje pomysły, staramy się zaszczepić ducha innowacyjności i kreatywności.

Festiwal już od 11 lat łączy aktorów tworzących system innowacji w regionie: biznes, naukę, administrację oraz społeczność. Głównym organizatorem i koordynatorem Festiwalu jest Województwo Małopolskie, które zaprasza i angażuje kilkudziesięciu partnerów (firmy oraz instytucje) do organizacji różnorodnych wydarzeń (szkolenia, warsztaty, dni otwarte, konsultacje, itd.). Wspólnym celem jest promowanie innowacji i innowacyjności, transferu wiedzy oraz roli, jaką niesie dla rozwoju gospodarczego wzajemna współpraca. Festiwal z reguły odbywa się późną wiosną.

Wstęp na wszystkie wydarzenia zawsze jest bezpłatny.

Za koordynację i promocję Małopolskiego Festiwalu Innowacji odpowiada Województwo Małopolskie. Województwo jest także organizatorem konferencji inaugurującej Festiwal oraz spotkań z cyklu „Przy kawie o innowacjach”.

Obecnie wydarzenie jest realizowane w ramach projektu Innowacyjna Małopolska, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego – poddziałanie 3.3.1 RPO WM 2014-2020.

baner z napisem program festiwalu
baner z napisem Konferencja inaugurująca
baner z napisem Przy kawie o innowacjach
baner z napisem Strefa wynalazków
h

Program MFI

w

Konferencja

Wystawa wynalazków

Małopolski Festiwal Innowacji 2019

Małopolski Festiwal Innowacji 2018