Małopolski Festiwal Innowacji

Podsumowanie 2022

IT FUTURE EXPO Targi IT & nowych technologii dla biznesu

 

To już VIII edycja dorocznego spotkania elity polskiego IT, w całości poświęcona technologiom dla biznesu. Targi odbędą się w Warszawie na Stadionie Legii, 22 września 2022 r.

IT FUTURE EXPO Targi IT & nowych technologii dla biznesu to elitarne forum wymiany doświadczeń i najlepszych praktyk, nawiązywania istotnych partnerstw oraz tworzenia się silnych relacji biznesowych. 16 godzin merytoryki bogatych w wystąpienia najlepszych speakerów pozwolą wyjść z głową pełną pomysłów, a nawet gotowych rozwiązań. To pełne inspiracji wydarzenie z udziałem liderów rynku pozwoli dokładnie przyjrzeć się obowiązującym trendom i nadchodzącym wyzwaniom dla biznesu w obliczu dynamicznie pędzącej cyfryzacji.

Spotkaniu towarzyszyć będzie gala rozdania nagród IT Future Awards – wyróżniająca najlepsze rozwiązania i usługi IT w Polsce, wybrane przez internautów oraz czołowych CIO, a także targi IT CAREER SUMMIT, zorganizowane w specjalnie wydzielonej strefie.

Więcej szczegółów o targach IT FUTURE EXPO: www.itfuture.pl

Naszymi wystawcami zostały: AMSO sp. z o.o., Apps Garden sp. z o.o., ePM sp. z o.o., Erynek sp. z o.o., First Byte sp. z o.o., i-ht sp. z o.o., Ilare Soft sp. z o.o., RAE sp. z o.o., RHO Software.

fot. Jacek Młynarz

Międzynarodowe Targi Wyrobów Kompozytowych KOMPOZYT-EXPO®

 

Międzynarodowe Targi Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych KOMPOZYT-EXPO® to miejsce prezentacji produktów, innowacyjnych technologii, nawiązywania kontaktów biznesowych, którym towarzyszą pokazy maszyn w cyklu produkcyjnym, a także bogaty program seminaryjny i renomowany konkurs o nagrodę przyznawaną przez branżowych ekspertów. Tegoroczna edycja odbyła się 28 i 29 września 2022 r. w EXPO Kraków.

KOMPOZYT-EXPO® to jedyne targi w Polsce poświęcone w całości branży materiałów kompozytowych, na których prezentowane są nowości produktowe, innowacyjne technologie, a także bogaty program warsztatów eksperckich. Każda edycja skupia coraz większe grono zwiedzających, którzy reprezentują bardzo różnorodne branże. Gośćmi są przede wszystkim przedstawiciele kadry zarządzającej, specjaliści i inżynierowie.

Więcej szczegółów o targach KOMPOZYT-EXPO®: www.kompozyt-expo.pl

W ramach inicjatywy “Małopolska na targach innowacji” zaprezentowały się: Adkar, CADXPERT P. Gurga M. Dukat sp. k., Carbon Desing sp. z o.o., Elasto sp. z o.o., Grzegorz Sroga (baseny Magiline), HEXJA Composites sp. z o.o. sp. k., IR CONSULTING Spadło, Żelichowska sp. j., SKZ! Marcin Skrzątek (VIVTEK), Talio sp. z o.o.

Pobierz katalog targowy w języku angielskim.

fot. Jacek Młynarz

Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX

 

Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX to największa w Polsce impreza targowa poświęcona branży obrabiarek oraz narzędziowej, podczas której wystawcy prezentują najnowsze rozwiązania związane z technologią obróbki. W targach wzięli udział liderzy rynku, zajmujący się projektowaniem, produkcją lub dystrybucją maszyn do obróbki czy narzędzi skrawających. Nie zabrakło prezentacji systemów pomiarowych i akcesoriów wspierających pomiary oraz oprogramowania dla branży inżynierskiej. Zakres branżowy uzupełniła oferta olejów i smarów stosowanych w przemyśle oraz chłodziwa wykorzystywane w procesach obróbki metali, prezentowanych w ramach Targów Olejów, Smarów i Płynów Technologicznych dla Przemysłu OILexpo.

Targi odbędą się 4-6 października 2022 w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

Więcej szczegółów o targach TOOLEX: www.toolex.pl

Małopolskie małe i średnie firmy, które wzięły udział w targach w ramach naszego wspólnego stoiska to: ATMAT sp. z o.o., KLGS sp. z o.o., PDP Naftochem sp. z o.o., Polcom S.A., Stigo sp. z o.o., Ubot Technologies sp. z o.o., VALOR CNC+ sp. z o.o. sp. k., VPI Polska sp. z o.o.

fot. Jacek Młynarz