Małopolski Festiwal Innowacji

Targi 2020

Z uwagi na sytuację pandemiczną wszystkie wydarzenia targowe planowane na rok 2020 w ramach inicjatywy „Małopolska na targach innowacji” zostały odwołane.

greenPOWER Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej

 

Targi Greenpower gromadzą w jednym miejscu i czasie przedstawicieli wszystkich sektorów branży odnawialnych źródeł energii. To doskonała okazja, by poznać rynkowe tendencje, wymienić praktyczne spostrzeżenia, dowiedzieć się przed jakimi wyzwaniami i możliwościami stoi branża. Ekspozycja targów obejmuje: produkty, usługi i rozwiązania z zakresu energii słonecznej, wiatrowej, wodnej, biomasy, biopaliw, elektromobilności oraz technologii energooszczędnych. Targi odbędą się w dniach 21-23 października w Poznaniu.

Ekspozycję targów GREENPOWER tworzą profesjonaliści branży wykorzystywania naturalnych zasobów, ochrony środowiska i klimatu, technologii pozyskiwania energii elektrycznej czy doradztwa energetycznego i finansowego. Oferta, którą wystawcy zaprezentują w Poznaniu to przegląd ekologicznych rozwiązań nie tylko dla przedsiębiorców, ale także dla indywidualnych klientów. 

Wiele osób przyjeżdża do Poznania na targi także w poszukiwaniu najnowszej wiedzy, bowiem podczas GREENPOWER odbywa się szereg specjalistycznych seminariów, spotkań branżowych, prezentacji nowości czy też konsultacji i porad na stoiskach eksperckich. Zainteresowanie ochroną środowiska przybrało na sile i przestało być już jedynie tematem rozmów na szczycie. Coraz częściej rozwiązania z ramienia OZE goszczą w naszych domach, czy firmach.

Tegoroczna edycja targów odbywać się będzie równolegle z Targami POLECO, wyjątkowym wydarzeniem konferencyjno-wystawienniczym w branży ochrony środowiska, gospodarki komunalnej i zrównoważonego rozwoju.

W ramach inicjatywy “Małopolska na targach innowacji”, na wspólnym, dużym stoisku, pod szyldem Małopolski zaprezentuje się 15 małych i średnich przedsiębiorstw z regionu, wybranych w konkurencyjnym otwartym naborze:

Więcej szczegółów o targach greenPOWER: www.greenpower.mtp.pl

28. Międzynarodowe Targi Wyposażenia Hoteli i Gastronomii HORECA® i 19. Targi Artykułów Spożywczych i Napojów dla Gastronomii GASTROFOOD®

 

Targi HORECA/GASTROFOOD to międzynarodowa impreza najwyższej jakości rekomendowana przez Światowe Stowarzyszenie Przemysłu Targowego UFI. Uczestnictwo w wydarzeniu umożliwia nawiązanie wartościowych kontaktów biznesowych oraz znalezienie nowych kanałów dystrybucji. Wydarzenie odbywa się równocześnie z Międzynarodowymi Targami Wina w Krakowie ENOEXPO, będącymi najważniejszym miejscem spotkań branży winiarskiej w Polsce. Termin Targów to 4-6 listopada 2020 r.

Co roku Targi odwiedza blisko 14 tys. Zwiedzających z Polski i zagranicy, a 77% to osoby podejmujące decyzje zakupowe w firmie. Liczba Wystawców stale się powiększa, w edycji 2019 wzięło udział 404 wystawców w tym 141 zagranicznych z 22krajów.

Targi HORECA® są jedną z najważniejszych imprez w Polsce obejmujących branże gastronomiczną, hotelarską i winiarską. Łączą wielotematyczność z wartościowym programem szkoleniowo-warsztatowym Akademii wiedzy HORECA® i ENOEXPO® z precyzyjnie dobranymi branżowymi gośćmi specjalnymi oraz kulinarnym show w ramach niepowtarzalnej Kuchni Mistrzów. W jednym miejscu i czasie prezentowane jest kompleksowe
wyposażenie dla hoteli, pensjonatów, restauracji, barów, pizzerii, kawiarni, cukierni i innych punktów gastronomicznych. Ważną częścią ekspozycji jest żywność i napoje oraz największa w Polsce oferta wina z różnych stron świata.

Targi Artykułów Spożywczych i Napojów dla Gastronomii GASTROFOOD® to natomiast doskonałe miejsce dla producentów i dystrybutorów żywności oraz napojów zainteresowanych nawiązaniem współpracy z przedstawicielami gastronomii, którzy poszukują nowych produktów i ciekawych rozwiązań, aby wyróżnić się na tle konkurencji.

Targi HORECA®/GASTROFOOD® to kompleksowa platforma sprzedaży, promocji i komunikacji. Udział w targach umożliwia Wystawcom: promocję nowych produktów, innowacyjnych rozwiązań i zaawansowanych technologii, nawiązanie licznych kontaktów biznesowych, utrwalenie relacji z dotychczasowymi klientami, wymianę oraz zebranie informacji o rynku HoReCa.

Więcej szczegółów o targach HORECA®/GASTROFOOD®: www.horeca.krakow.pl