Małopolski Festiwal Innowacji

Podsumowanie 2019

KOMPOZYT-EXPO

 

Międzynarodowe Targi Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych KOMPOZYT-EXPO to jedno z najważniejszych wydarzeń branży kompozytów w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. 10. edycja targów odbyła się w dniach 8-9 października 2019 w Krakowie w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków.

W ramach inicjatywy „Małopolska na targach innowacji”, na wspólnym, dużym stoisku, pod szyldem Małopolski zaprezentowało się 15 małych i średnich przedsiębiorstw z regionu:

W ciagu 10 lat w roli wystawcy w targach wzięło udział blisko 1800 firm z całego świata i odwiedziło je ponad 25 tys. zwiedzających. Dzięki Województwu Małopolskiemu niemal bezpłatnie mogło się na nich zaprezentować w sumie 32 przedsiębiorców (na targach z małopolskimi firmami byliśmy obecni dwukrotnie)

Więcej szczegółów o targach KOMPOZYT-EXPO: www.kompozyt-expo.pl

ITM POLSKA

 

Targi Innowacje-Technologie-Maszyny ITM Polska  to wiodące targi w Europie Środkowo-Wschodniej kompleksowo prezentujące ofertę polskiego i światowego przemysłu. To kluczowe miejsce spotkań i wymiany technologicznych doświadczeń liderów sektora innowacji. W 2019 roku targi odbyły się w dniach 4-7 czerwca. Tradycyjnie miejscem ich organizacji były Międzynarodowe Targi Poznańskie.

Dzięki naszej inicjatywie, na wspólnym stoisku pod szyldem Małopolski zaprezentowało się 15 małych i średnich firm z regionu:

Blisko 50% wystawców targów ITM INDUSTRY EUROPE to firmy zagraniczne. Austria, Belgia, Chiny, Czechy, Dania, Francja, Holandia, Indie, Niemcy, Szwajcaria, Szwecja, Tajwan, Turcja, Ukraina, Węgry, Wielka Brytania, Włochy – to tylko niektóre z krajów reprezentowanych na poznańskich targach. Wśród nich, dzięki inicjatwie „Małopolska na targach innowacji” nasz region reprezentowało  32 wystawców (na targach z małopolskimi firmami byliśmy obecni dwukrotnie).

Obecnie targi ITM POLSKA zmieniły nazwę na targi ITM INDUSTRY EUROPE. Więcej szczegółów o targach: www.itm-europe.pl