Wodorowe targi KOMPOZYT-EXPO®. Mamy miejsce dla 17 przedsiębiorców!

|

grafika promująca targi

Zgłoś się i weź udział w jednej z najważniejszych imprez branży kompozytowej – targach KOMPOZYT-EXPO®! Wolne i niemal bezpłatne miejsca czekają dla 17 wystawców – małych i średnich firm z Małopolski! Pokrywamy 90% kosztów uczestnictwa!

Targi KOMPOZYT-EXPO® w tym roku nieodłącznie wiążą się z technologiami wodorowymi, dlatego też do naboru szczególnie zapraszamy firmy działające w tym obszarze. Więcej o wodorowej jesieni w Małopolsce i szerokie propozycji dla przedsiębiorców można przeczytać tutaj. Aspekt „wodorowy” będzie wyżej punktowany, jednak nie będzie konieczny do zgłoszenia. Udział w targach możliwy jest dla wszystkich MŚP z Małopolski związanych z branżą kompozytów, które są zainteresowane najważniejszym w Polsce wydarzeniem dla tej branży –  Międzynarodowymi Targami Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych KOMPOZYT-EXPO®.

Nabór wystawców już się rozpoczął i trwa do 21 września. Formularz rejestracyjny, regulamin oraz dokumenty rekrutacyjne dostępne są tutaj.

Każdy wystawca otrzyma stoisko targowe usytuowane na przestrzeni typu open space pod szyldem Małopolski. Każde stoisko będzie oznaczone logotypem danego wystawcy, będzie wyposażone w meble, posiadać będzie dostęp do prądu i Internetu, w razie potrzeby także wody. Każdemu wystawcy zapewniamy obsługę logistyczną stoiska oraz catering,  a także spotkania matchmakingowe. Każda firma może liczyć na 3 takie spotkania z partnerami z kraju i zagranicy. W targach KOMPOZYT-EXPO® z naszym wsparciem weźmie udział 17 firm.

Powyższa oferta jest częścią inicjatywy „Małopolska na targach innowacji” realizowanej w ramach projektu Innowacyjna Małopolska. Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej.KOMPOZYT-EXPO®

Międzynarodowe Targi Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych KOMPOZYT-EXPO® to miejsce prezentacji produktów, innowacyjnych technologii, nawiązywania kontaktów biznesowych, którym towarzyszą pokazy maszyn w cyklu produkcyjnym – hala wystawiennicza zamienia się w nowoczesną fabrykę, bogaty program seminaryjny m.in. konferencja  Accelerate the Process: Hydrogen + Composites + Futurei oraz renomowany konkurs o nagrodę przyznawaną przez branżowych ekspertów. Każda kolejna edycja Targów skupia coraz większe grono zwiedzających, którzy reprezentują bardzo różnorodne branże. Gośćmi są przede wszystkim przedstawiciele kadry zarządzającej, specjaliści i inżynierowie.

Tegoroczna edycja odbędzie się 28 i 29 września 2022 r. w EXPO Kraków. Więcej szczegółów o targach KOMPOZYT-EXPO®:  www.kompozyt-expo.pl