Wodorowa konferencja „Accelerate the processs: hydrogen+composites+future” w Krakowie

|

baner promujący wydrazenia związane z wodorem

Już 28 września zapraszamy do EXPO Kraków na konferencję wodorową Accelerate the processs: hydrogen+composites+future. Wydarzenie współorganizowane przez Województwo Małopolskie, Targi w Krakowie oraz Polski Klaster Technologii Kompozytowych stanowi część 11. Międzynarodowych Targów Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych – KOMPOZYT-EXPO®.

Konferencja jest jednocześnie kolejną odsłonę eksperckich dyskusji poświęconych technologiom wodorowym, które zainicjowane zostały w czerwcu tego roku podczas spotkania Accelerate the process: hydrogen as the new fuel of growth.

Podczas konferencji będzie można wysłuchać prezentacji przygotowanych przez osoby reprezentujące istotne z punktu widzenia rozwoju branży wodorowej środowiska interesariuszy. Pierwszy panel poświęcony zostanie działaniom na szczeblu politycznym związanym ze strategicznym wdrażaniem rozwiązań wodorowych w praktyce – zarówno na szczeblu regionalnym, jak również krajowym. W dalszej części wydarzenia wystąpią przedstawiciele świata nauki i biznesu, skupiając się na konkretnych technologiach należących do wodorowego łańcucha wartości  i ich zastosowaniu w przedsiębiorstwach. Międzynarodowy charakter konferencji umożliwi jej uczestnikom porównanie perspektyw dotyczących przyszłości i wyzwań stojących przed branżą wodorową w różnych regionach europejskich. Wśród zaproszonych prelegentów znajdą się delegaci z instytucji z Holandii, Niemiec, Słowenii czy Włoch, a polską stronę reprezentować będzie m.in Ministerstwo Pracy, Rozwoju i Technologii. Interdyscyplinarny charakter oraz znamienici eksperci gwarantują, że Accelerate the processs: hydrogen+composites+future stanowić będzie doskonałą okazję do nawiązania interesujących kontaktów biznesowych i zdobycia cennej wiedzy w temacie wodoru i pokrewnych mu obszarów.

Wstęp na konferencję jest bezpłatny i nie obowiązuje na nią limit miejsc. Początek zaplanowany jest na godzinę 10:00, a językiem podstawowym jest język angielski. Wszystkie osoby zainteresowane wzięciem udziału proszone są o zarejestrowanie się na stronie 11. Międzynarodowych Targów Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych. Rejestracja uczestnika jest wymagana celem uzyskania wstępu na teren Targów, co oznacza, że po uzyskaniu wirtualnego biletu dana osoba będzie mogła brać udział we wszystkich wydarzeniach odbywających się w ramach Targów w dniach 28-29 września.

Agenda Accelerate the processs: hydrogen+composites+future wraz z informacjami o zaproszonych gościach dostępna jest pod tym linkiem.

logo inicjatywy awangarda