Weź udział w targach TOOLEX z Małopolską!

|

grafika promująca targi

To już ostania w tym roku taka propozycja dla małopolskich firm z sektora MŚP. Nie trać czasu, zarejestruj się i jedź na targi… razem z Małopolską! To doskonała okazja by zaprezentować swoją firmę z niemal 90% rabatem!

W ramach inicjatywy „Małopolska na targach innowacji” zapraszamy małopolskich małych i średnich przedsiębiorców do udziału w międzynarodowych targach branżowych odbywających się w Polsce. Tym razem oferta dotyczy odbywających się w Katowicach Międzynarodowych Targów Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX.

Przygotowaliśmy stoiska targowe dla 17 firm. Wszystkie będą usytuowane na przestrzeni typu open space pod szyldem Małopolski. Każde stoisko będzie oznaczone logotypem danego wystawcy, będzie wyposażone w meble, posiadać będzie dostęp do prądu i Internetu, w razie potrzeby także wody. Każdemu wystawcy zapewniamy obsługę logistyczną stoiska oraz catering. Dla każdego z naszych wystawców zaplanujemy spotkania matchmakingowe. Każda firma może liczyć na 3 takie spotkania z partnerami z kraju i zagranicy. Do udziału zachęcamy małopolskie firmy działające w obszarze małopolskiej inteligentnej specjalizacji elektrotechnika i przemysł maszynowy, wpisujące się branżowo w targi TOOLEX.

Nabór wystawców trwa do 29 września. Formularz rejestracyjny, regulamin oraz dokumenty rekrutacyjne dostępne są tutaj.

Inicjatywa „Małopolska na targach innowacji” jest realizowana w ramach projektu Innowacyjna Małopolska, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej.Obrabiarki i narzędzia

TOOLEX to największa w Polsce impreza targowa, poświęcona przede wszystkim branży obrabiarek oraz narzędziowej, podczas której wystawcy prezentują najnowsze rozwiązania związane z technologią obróbki. W targach udział biorą liderzy rynku, zajmujący się projektowaniem, produkcją lub dystrybucją maszyn do obróbki czy narzędzi skrawających. Nie zabraknie prezentacji systemów pomiarowych i akcesoriów wspierających pomiary oraz oprogramowania dla branży inżynierskiej. Zakres branżowy uzupełni oferta olejów i smarów stosowanych w przemyśle oraz chłodziwa wykorzystywane w procesach obróbki metali, prezentowanych w ramach Targów Olejów, Smarów i Płynów Technologicznych dla Przemysłu OILexpo.

14. edycja targów TOOLEX zaplanowana jest na 4-6 października 2022 r. Po raz pierwszy odbędzie się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

Więcej szczegółów o targach TOOLEX: www.toolex.pl