Tomasz Rożek w Małopolsce o wodorze!

|

na zdjęciu widoczny jest Tomasz Rożek

Znany dziennikarz i popularyzator nauki Tomasz Rożek będzie gościem specjalnym konferencji „Zielona transformacja – od wizji do działania”. Podczas panelu „Wodór – paliwo przyszłości?” opowie o zagadnieniach dotyczących wodoru i technologii pokrewnych, ale również przyszłości odnawialnych źródeł energii. Dowiemy się „Czy wodór nas uratuje”, skąd czerpać rzetelną wiedzę o wodorze oraz jak wkomponować go w zmieniającą się wokół nas rzeczywistość. Wykład pełen pytań, odpowiedzi, inspiracji, i być może nawet kontrowersji już 27 kwietnia!

Tomasz Rożek z wykształcenia jest fizykiem, ale od lat pracuje jako dziennikarz i popularyzator nauki. Posiada doktorat z nauk fizycznych o specjalności fizyka jądrowa, który uzyskał Wydziale Matematyki, Fizyki i Chemii Uniwersytetu Śląskiego oraz w instytucie Forschungszentrum w Jülich. Obecnie, oprócz kierowania działem naukowym w tygodniku Gość Niedzielny, zajmuje się objaśnianiem fascynującego świata nowych technologii zarówno wśród dorosłych, jak również dzieci. Jako założyciel Fundacji Nauka. To Lubię jest aktywny w przestrzeni medialnej, współpracując m.in. z magazynem National Geographic, magazynem Focus, Gazetą Wyborczą czy Rzeczpospolitą. W Radiu 357 prowadzi również autorską audycję pod tytułem „Pytania z Księżyca”.

Konferencja „Zielona transformacja – od wizji do działania” odbędzie się 27 kwietnia br. w siedzibie Krakowskiego Parku Technologicznego. Na wystąpienie Tomasza Rożka zapraszamy o godzinie 13:30. Konferencja dostępna będzie również online. Udział wymaga rejestracji, której można dokonać na stronie Krakowskiego Parku Technologicznego. Znaleźć tam można również więcej informacji o samej konferencji.

FACEBOOK

Zobacz naszą stronę na Facebook

LINKEDIN

Odwiedź nas na LinkedIn

YOUTUBE

Sprawdź nasz kanał na YouTube

Portal prowadzony przez:
Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego
Departament Nadzoru Właścicielskiego i Gospodarki

ul. Racławicka 56
30-017 Kraków

pasek z logotypami unijnymi