Zielone Centrum Techniczne BWI Group – trigenercja w budynku R&D 

Szczegółowe informacje

Nazwa wydarzenia:

Zielone Centrum Techniczne BWI Group – trigeneracja w budynku R&D

Data wydarzenia:

20 października 2020 r.

Godzina wydarzenia:

13.00 – 13.30

Rejestracja:

mail na adres krakow@bwigroup.com – jako jego temat prosimy wpisać nazwę wydarzenia; w odpowiedzi wysłany zostanie link do danego wydarzenia

Organizator:

BWI GROUP

Strona WWW organizatora:
Miejsce wydarzenia:
online
Informacje dla osób niepełnosprawnych:

Opis wydarzenia

W czerwcu 2020 BWI Group uruchomiło nowe Centrum Techniczne w Krakowie – Balicach. Projektowi od początku przyświecała idea zachowania zasad zrównoważonego rozwoju. Nowe Centrum R&D miało spełniać wszystkie oczekiwania, jakie przed jednostką badawczo-rozwojową stawiają klienci oraz dawać komfort pracy naszej załodze. Jednocześnie nie mniej zależało nam, by obiekt był przyjazny środowisku, a jego funkcjonowanie nie wpływało niekorzystanie na lokalny ekosystem. W tym celu zastosowano nowatorski system trigeneracji, dzięki któremu obiekt jest w dużej mierze uniezależniony od dostawy prądu i ciepła wytwarzając je z własnej jednostki kogeneracyjnej opalanej na gaz. We wrześniu Centrum Techniczne BWI zdobyło pierwsze miejsce w kategorii Zielony Budynek w ogólnopolskim branżowym plebiscycie Prime Property Prize.

Na czym polega trigeneracja, jak sprawdza się w budynku typu R&D i czy jest rozwiązaniem przyszłości – o tym będziemy rozmawiać podczas spotkania. Jego pierwszą część stanowić będzie materiał video z Centrum Technicznego, a drugą sesja pytania i odpowiedzi.

FACEBOOK

Zobacz naszą stronę na Facebook

LINKEDIN

Odwiedź nas na LinkedIn

YOUTUBE

Sprawdź nasz kanał na YouTube

WIEDZA O
INNOWACYJNEJ MAŁOPOLSCE

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego

Departament Nadzoru Właścicielskiego i Gospodarki

ul. Racławicka 56,
30-017 Kraków

Kontakt

12 63 03 453

12 63 03 348

12 63 03 549

POLITYKA PRYWATNOŚCI