Przy kawie o innowacjach #2

Szczegółowe informacje

Nazwa wydarzenia:
Przy kawie o innowacjach: Customer Experience, czyli stawianie człowieka w centrum uwagi w biznesie i marketingu w świecie nowoczesnych technologii
Data wydarzenia:

20 października 2020 r.

Godzina wydarzenia:

12:30

Rejestracja:
Organizator:
Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego
Strona WWW organizatora:
Miejsce wydarzenia:
online
Informacje dla osób niepełnosprawnych:

Opis wydarzenia

Customer Experience, to po prostu, a być może aż, budowanie doświadczeń użytkownika bądź klienta na każdym punktu styku z marką. To między innymi mariaż User Experience (użyteczności stron internetowych) z Customer Care, czyli obsługą i opieką nad Klientem. Ale nie można wiązać tego pojęcia tylko i wyłącznie z Internetem i działaniami digital! Połączenie świata online z offline i budowanie doświadczeń, koniecznie pozytywnych, jest kluczowe w obu tych miejscach. Obecna sytuacja pandemiczna przyspieszyła cyfrową transformację, mylnie stawianą na równi z digitalizacją. Jednocześnie technologia wyprzedza biznes. I w tym biegu zapominamy o jednym: o człowieku.

Podczas dyskusji porozmawiamy o klientocentryźmie, etycznym marketingu w erze zmian, cyfrowej transformacji, a przede wszystkim łączeniu tych wszystkich aspektów z człowiekiem. I nie zapominaniu, że po drugiej stronie ekranu mamy nie tylko liczby, zyski, dane czy tabelki w excellu, a przede wszystkim kogoś z krwi i kości, ze swoimi potrzebami, motywacjami i indywidualizmem. O tym w świecie obecnej technologii bardzo prosto zapomnieć.

Więcej o warsztatach można przeczytać tutaj.

FACEBOOK

Zobacz naszą stronę na Facebook

LINKEDIN

Odwiedź nas na LinkedIn

YOUTUBE

Sprawdź nasz kanał na YouTube

WIEDZA O
INNOWACYJNEJ MAŁOPOLSCE

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego

Departament Nadzoru Właścicielskiego i Gospodarki

ul. Racławicka 56,
30-017 Kraków

Kontakt

12 63 03 453

12 63 03 348

12 63 03 549

POLITYKA PRYWATNOŚCI