Odwiedź Małopolskę w Poznaniu! Zapraszamy na targi greenPOWER!

|

baner promujący inicjatywę

Już 14 września w Poznaniu rozpoczynają się Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej greenPOWER. Pod wspólnym szyldem Małopolski zaprezentują się na nich mali i średni przedsiębiorcy z naszego regionu. Zapraszamy do odwiedzenia naszego wspólnego stoiska!

Dzięki inicjatywie “Małopolska na targach innowacji” małopolscy przedsiębiorcy biorą udział w targach niemal bezpłatnie. Województwo Małopolskie pokrywa 90% kosztów ich uczestnictwa. Tym razem wsparcie zostało skierowane do firm działających w obszarze energii zrównoważonej, będącej jedną z siedmiu małopolskich inteligentnych specjalizacji. W ten sposób podczas targów greenPOWER swoją ofertę zaprezentują: Ecowatt sp. z o.o., EIDOS sp. z o.o., Elektrotermia sp. z o.o., FOTO-LED, PRESS BUTTON, PV Energia Polska EVAN, PV-MET sp. z o.o., Recom Solar Engineering, Solvent Sołtys sp. j., P.H.U. TRE-ELEKTRYK Tomasz Kowalski, Versatilex / SEEDiA Sp. z o.o.

greenPOWER w Poznaniu

Targi greenPOWER gromadzą w jednym miejscu i czasie przedstawicieli wszystkich sektorów branży odnawialnych źródeł energii. Udział w nich to doskonała okazja, by poznać rynkowe tendencje, wymienić praktyczne spostrzeżenia, dowiedzieć się przed jakimi wyzwaniami i możliwościami stoi branża. Ekspozycja targów obejmuje: produkty, usługi i rozwiązania z zakresu energii słonecznej, wiatrowej, wodnej, biomasy, biopaliw, elektromobilności oraz technologii energooszczędnych. Targi odbędą się w dniach 14-16 września w Poznaniu.