baner promujący Festiwal

O festiwalu

Małopolski Festiwal Innowacji to wyjątkowe święto innowacji i nowoczesnych technologii. Podczas tygodniowego wydarzenia rozmawiamy o innowacjach, współpracy pomiędzy nauką i biznesem, poznajemy wynalazki i ludzi za nich odpowiedzialnych, odwiedzamy wyjątkowe miejsca, dowiadujemy się jak skomercjalizować swoje pomysły, staramy się zaszczepić ducha innowacyjności i kreatywności.

Festiwal już od 11 lat łączy aktorów tworzących system innowacji w regionie: biznes, naukę, administrację oraz społeczność. Głównym organizatorem i koordynatorem Festiwalu jest Województwo Małopolskie, które zaprasza i angażuje kilkudziesięciu partnerów (firmy oraz instytucje) do organizacji różnorodnych wydarzeń (szkolenia, warsztaty, dni otwarte, konsultacje, itd.). Wspólnym celem jest promowanie innowacji i innowacyjności, transferu wiedzy oraz roli, jaką niesie dla rozwoju gospodarczego wzajemna współpraca. Festiwal z reguły odbywa się późną wiosną.

Wstęp na wszystkie wydarzenia zawsze jest bezpłatny.

Za koordynację i promocję Małopolskiego Festiwalu Innowacji odpowiada Województwo Małopolskie. Województwo jest także organizatorem konferencji inaugurującej Festiwal oraz spotkań z cyklu „Przy kawie o innowacjach”.

Obecnie wydarzenie jest realizowane w ramach projektu Innowacyjna Małopolska, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego – poddziałanie 3.3.1 RPO WM 2014-2020.

baner z napisem program festiwalu
baner z napisem Konferencja inaugurująca
baner z napisem Przy kawie o innowacjach
baner z napisem Strefa wynalazków
h

Program MFI

w

Konferencja

Wystawa wynalazków

Małopolski Festiwal Innowacji 2019

Małopolski Festiwal Innowacji 2018

FACEBOOK

Zobacz nasz profil na portalu Facebook.

YOUTUBE

Sprawdź nasz kanał na portalu YouTube.

KOORDYNATOR MAŁOPOLSKIEGO FESTIWALU INNOWACJI

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego

Departament Nadzoru Właścicielskiego i Gospodarki

ul. Racławicka 56,
30-017 Kraków

Organizacja

12 63 03 474

Promocja

12 63 03 393

POLITYKA PRYWATNOŚCI

pasek z logotypami unijnymi