Małopolski Festiwal Innowacji

Nadchodzące wydarzenia targowe

Targi 2022

IT FUTURE EXPO

 

To już VIII edycja dorocznego spotkania elity polskiego IT, w całości poświęcona technologiom dla biznesu. Targi odbędą się w Warszawie na Stadionie Legii, 22 września 2022 r.

IT FUTURE EXPO Targi IT & nowych technologii dla biznesu to elitarne forum wymiany doświadczeń i najlepszych praktyk, nawiązywania istotnych partnerstw oraz tworzenia się silnych relacji biznesowych. 16 godzin merytoryki bogatych w wystąpienia najlepszych speakerów pozwolą wyjść z głową pełną pomysłów, a nawet gotowych rozwiązań. To pełne inspiracji wydarzenie z udziałem liderów rynku pozwoli dokładnie przyjrzeć się obowiązującym trendom i nadchodzącym wyzwaniom dla biznesu w obliczu dynamicznie pędzącej cyfryzacji.

Spotkaniu towarzyszyć będzie gala rozdania nagród IT Future Awards – wyróżniająca najlepsze rozwiązania i usługi IT w Polsce, wybrane przez internautów oraz czołowych CIO, a także targi IT CAREER SUMMIT, zorganizowane w specjalnie wydzielonej strefie.

Więcej szczegółów o targach IT FUTURE EXPO: www.itfuture.pl

Naszymi wystawcami zostały: AMSO sp. z o.o., Apps Garden sp. z o.o., ePM sp. z o.o., Erynek sp. z o.o., First Byte sp. z o.o., i-ht sp. z o.o., Ilare Soft sp. z o.o., RAE sp. z o.o., RHO Software.

baner promujący targi IT FUTURE EXPO
grafika promująca targi KOMPOZYT-EXPO

KOMPOZYT-EXPO®

 

Międzynarodowe Targi Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych KOMPOZYT-EXPO® to miejsce prezentacji produktów, innowacyjnych technologii, nawiązywania kontaktów biznesowych, którym towarzyszą pokazy maszyn w cyklu produkcyjnym, a także bogaty program seminaryjny i renomowany konkurs o nagrodę przyznawaną przez branżowych ekspertów. Tegoroczna edycja odbędzie się 28 i 29 września 2022 r. w EXPO Kraków.

KOMPOZYT-EXPO® to jedyne targi w Polsce poświęcone w całości branży materiałów kompozytowych, na których prezentowane są nowości produktowe, innowacjne technologie, a także bogaty program warsztatów eksperckich. Dostrzegają to polscy i zagraniczni specjaliści. Każda edycja skupia coraz większe grono zwiedzających, którzy reprezentują bardzo różnorodne branże. Gośćmi są przede wszystkim przedstawiciele kadry zarządzającej, specjaliści i inżynierowie, co świadczy o rosnącej potrzebie innowacyjności. Podczas targów hala wystawiennicza zamienia się w nowoczesną fabrykę.

Wystawcy prezentują produkty, usługi oraz maszyny w cyklu produkcyjnym na swoich stoiskach i docierają w jednym miejscu i czasie do tysięcy specjalistów, oszczędzając czas i pieniądze, maksymalizując zyski i wzmacniają swoją konkurencyjność na rynku.

Więcej szczegółów o targach KOMPOZYT-EXPO®: www.kompozyt-expo.pl

W ramach inicjatywy “Małopolska na targach innowacji”, na wspólnym, dużym stoisku, pod szyldem Małopolski zaprezentuje się 17 małych i średnich przedsiębiorstw z regionu wybranych w otwartym naborze. Z regulaminem rekrutacji wystawców na targi KOMPOZYT-EXPO® można zapoznać się tutaj. Termin naboru – do 21 września 2022!

Pobierz katalog targowy w języku angielskim.

grafika promująca targi TOOLEX

TOOLEX

 

Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX to największa w Polsce impreza targowa, poświęcona przede wszystkim branży obrabiarek oraz narzędziowej, podczas której wystawcy prezentują najnowsze rozwiązania związane z technologią obróbki. W targach udział biorą liderzy rynku, zajmujący się projektowaniem, produkcją lub dystrybucją maszyn do obróbki czy narzędzi skrawających. Nie zabraknie prezentacji systemów pomiarowych i akcesoriów wspierających pomiary oraz oprogramowania dla branży inżynierskiej.

Wielu wystawców zaprezentuje maszyny i rozwiązania technologiczne, których głównym celem jest skuteczne obniżenie kosztów produkcji. Zakres branżowy uzupełni oferta olejów i smarów stosowanych w przemyśle oraz chłodziwa wykorzystywane w procesach obróbki metali, prezentowanych w ramach Targów Olejów, Smarów i Płynów Technologicznych dla Przemysłu OILexpo.

Targi TOOLEX będą odbywać się w prestiżowym i nowoczesnym obiekcie jakim jest Międzynarodowe Centrum Kongresowe. MCK łączy w sobie funkcje kongresowe, konferencyjne, wystawiennicze, targowe i widowiskowe. Hala wielofunkcyjna przeznaczona pod realizację targów ma powierzchnię ponad 12 tys. metrów kwadratowych, a cały obiekt – 38 tys. metrów kwadratowych.

Targi odbędą się 4-6 października 2022 w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

Więcej szczegółów o targach TOOLEX: www.toolex.pl

W ramach inicjatywy “Małopolska na targach innowacji”, na wspólnym, dużym stoisku, pod szyldem Małopolski zaprezentuje się 17 małych i średnich przedsiębiorstw z regionu wybranych w otwartym naborze. Z regulaminem rekrutacji wystawców na targi TOOLEX można zapoznać się tutaj. Termin naboru – do 29 września 2022!

FACEBOOK

Zobacz nasz profil na portalu Facebook.

YOUTUBE

Sprawdź nasz kanał na portalu YouTube.

ORGANIZATOR
INNOWACYJNEGO SAFARI / TARGÓW

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego

Departament Nadzoru Właścicielskiego i Gospodarki

ul. Racławicka 56,
30-017 Kraków

Organizacja

12 63 03 391

Promocja

12 63 03 393

POLITYKA PRYWATNOŚCI

pasek z logotypami unijnymi