Małopolski Festiwal Innowacji

Nadchodzące wydarzenia targowe

Targi 2022

IT FUTURE EXPO

 

To już VIII edycja dorocznego spotkania elity polskiego IT, w całości poświęcona technologiom dla biznesu. Targi odbędą się w Warszawie na Stadionie Legii, 22 września 2022 r.

To elitarne forum wymiany doświadczeń i najlepszych praktyk, nawiązywania istotnych partnerstw oraz tworzenia się silnych relacji biznesowych. 16 godzin merytoryki bogatych w wystąpienia najlepszych speakerów pozwolą wyjść z głową pełną pomysłów, a nawet gotowych rozwiązań. To pełne inspiracji wydarzenie z udziałem liderów rynku pozwoli dokładnie przyjrzeć się obowiązującym trendom i nadchodzącym wyzwaniom dla biznesu w obliczu dynamicznie pędzącej cyfryzacji.

Spotkaniu towarzyszyć będzie gala rozdania nagród IT Future Awards – wyróżniająca najlepsze rozwiązania i usługi IT w Polsce, wybrane przez internautów oraz czołowych CIO, a także targi IT CAREER SUMMIT, zorganizowane w specjalnie wydzielonej strefie.

Wydarzenie ma charakter branżowy. Targi kierowane są wyłącznie do reprezentantów firm oraz instytucji. Do udziału w wydarzeniu jako zwiedzający nie kwalifikowani są reprezentanci firm informatycznych oraz studenci.

Więcej szczegółów o targach IT FUTURE EXPO: www.itfuture.pl

W ramach inicjatywy “Małopolska na targach innowacji”, na wspólnym, dużym stoisku, pod szyldem Małopolski zaprezentuje się 15 małych i średnich przedsiębiorstw z regionu.

POLAGRA

 

Targi POLAGRA składają się z trzech salonów: FOOD, FOODTECH i HORECA.

Salon FOOD przeznaczony jest dla branży spożywczej. To zwiastun trendów konsumenckich, kompleksowy przegląd ofert i promocja polskiej gospodarki. Kluczową rolę odgrywa program Hosted Buyers, w którym menedżerowie sieci handlowych oraz hurtowni, dystrybutorzy i importerzy żywności spoza Polski mogą wziąć udział w targach na bardzo preferencyjnych warunkach.

Salon FOODTECH można określić jako tętniącą życiem fabrykę żywności, w której można zobaczyć działanie całych linii produkcyjnych. To miejsce inspiracji dla przedstawicieli firm produkujących żywność: kadry zarządzającej, kierowników i specjalistów zajmujących się produkcją żywności, technologią żywności oraz utrzymaniem ruchu.

Podczas Salonu HORECA prezentowane są innowacyjne rozwiązania usprawniające pracę profesjonalnych kuchni, zwiększające zakres usług oferowanych przez lokale gastronomiczno-noclegowe, zapewniające bezpieczeństwo i komfort pobytu gościom restauracji czy obiektów noclegów. Salon wzbogaca strefa kulinarna, w której odbywa się najbardziej prestiżowy konkurs w polskiej gastronomii – Kulinarny Puchar Polski.

Wszystkim trzem ekspozycjom towarzyszą szkolenia branżowe, eksperckie spotkania, dystrybutorów żywności, rozwiązań marketingowych. Odbywają się także panele dyskusyjne z udziałem ekspertów na temat zmian w zachowaniu konsumentów, trendów w żywieniu, szkoleń, pozwalających rozwijać produkcję i wdrażać standardy bezpieczeństwa pracy.

Targi odbędą się w dniach 26- 28 września 2022, w Poznaniu.

Więcej szczegółów o targach POLAGRA: www.polagra.pl

W ramach inicjatywy “Małopolska na targach innowacji”, na wspólnym, dużym stoisku, pod szyldem Małopolski zaprezentuje się 17 małych i średnich przedsiębiorstw z regionu wybranych w otwartym naborze.

TOOLEX Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki

 

TOOLEX to największa w Polsce impreza targowa, poświęcona przede wszystkim branży obrabiarek oraz narzędziowej, podczas której wystawcy prezentują najnowsze rozwiązania związane z technologią obróbki. W targach udział biorą liderzy rynku, zajmujący się projektowaniem, produkcją lub dystrybucją maszyn do obróbki czy narzędzi skrawających. Nie zabraknie prezentacji systemów pomiarowych i akcesoriów wspierających pomiary oraz oprogramowania dla branży inżynierskiej.

Wielu wystawców zaprezentuje maszyny i rozwiązania technologiczne, których głównym celem jest skuteczne obniżenie kosztów produkcji. Zakres branżowy uzupełni oferta olejów i smarów stosowanych w przemyśle oraz chłodziwa wykorzystywane w procesach obróbki metali, prezentowanych w ramach Targów Olejów, Smarów i Płynów Technologicznych dla Przemysłu OILexpo.

Targi TOOLEX będą odbywać się w prestiżowym i nowoczesnym obiekcie jakim jest Międzynarodowe Centrum Kongresowe. MCK łączy w sobie funkcje kongresowe, konferencyjne, wystawiennicze, targowe i widowiskowe. Hala wielofunkcyjna przeznaczona pod realizację targów ma powierzchnię ponad 12 tys. metrów kwadratowych, a cały obiekt – 38 tys. metrów kwadratowych.

Targi odbędą się 4-6 października 2022 w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

Więcej szczegółów o targach TOOLEX: www.toolex.pl

W ramach inicjatywy “Małopolska na targach innowacji”, na wspólnym, dużym stoisku, pod szyldem Małopolski zaprezentuje się 17 małych i średnich przedsiębiorstw z regionu wybranych w otwartym naborze.

FACEBOOK

Zobacz nasz profil na portalu Facebook.

YOUTUBE

Sprawdź nasz kanał na portalu YouTube.

ORGANIZATOR
INNOWACYJNEGO SAFARI / TARGÓW

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego

Departament Nadzoru Właścicielskiego i Gospodarki

ul. Racławicka 56,
30-017 Kraków

Organizacja

12 63 03 391

Promocja

12 63 03 393

POLITYKA PRYWATNOŚCI

pasek z logotypami unijnymi