KPT ScaleUP – Industrialna Akademia dla Startupów

Szczegółowe informacje

Nazwa wydarzenia:

KPT ScaleUP – Industrialna Akademia dla Startupów

Data wydarzenia:

21 – 27 czerwca 2021 r.

Godzina wydarzenia:

film dostępny przez 24h

Rejestracja:

nie wymaga rejestracji

Miejsce wydarzenia:
Informacje dla osób z niepełnosprawnościami:

Opis wydarzenia

Jak kreować wizerunek startupu? W jaki sposób zaistnieć w mediach społecznościowych? Jak skutecznie i ciekawie opowiadać o swojej firmie? Odpowiedzi na te oraz na inne pytania znajdziecie w relacji filmowej z marketingowego webinarium w ramach „Industrialnej Akademii dla startupów KPT ScaleUP” zorganizowanego przez wiodący akcelerator Przemysłu 4.0 w Polsce.

Przemiotowe webinarium jest drugim z trzech zaplanowanych wydarzeń poświęconych kluczowym zagadnieniom z obszaru zarządzania startupem. Dzięki planowanym webinariom, właściciele oraz pracownicy startupów zyskają kluczową wiedzę i umiejętności do zarządzania startupem na każdym etapie jego funkcjonowania. Jako całość, wszystkie trzy webinaria stanowią dobrze uzupełniający się pakiet wiedzy podanej przez ekspertów i w nowoczesny sposób.

Celem „Industrialnej Akademii dla Startupów KPT ScaleUP” jest promowanie i wspieranie rozwoju przedsiębiorczości w Małopolsce. „Industrialna Akademia dla Startupów KPT ScaleUP” jest realizowana w ramach programu „Małopolska – tu technologia staje się biznesem”. Organizatorem webinarium jest KPT ScaleUP, wiodący w Polsce akcelerator Przemysłu 4.0. Od początku działalności swoim wsparciem objął 64 startupy, oferując im możliwość m.in. bezpośredniej współpracy z odbiorcami technologii oraz bogaty program szkoleń i mentoringu. Do najbardziej znanych absolwentów programu należą takie startupy jak Airly, Sense Monitoring, ICsec, ExMetrix czy AppsBow. Partnerami przemysłowymi akceleratora są takie spółki jak Grupa Azoty, PGNiG, Lafarge Polska czy Warbud. KPT ScaleUP jest zarządzany przez Krakowski Park Technologiczny.

AGENDA WEBINARIUM
10.00-10.05 – Przywitanie: informacje o wsparciu oferowanym dla startupów przez akcelerator KPT ScaleUP w kontekście marketingu, promocji i kreowanie wizerunku;
10.05-10.45 – wystąpienie eksperta z zespołu akceleracyjnego KPT ScaleUP;
10.45-11.30 – Wystąpienie eksperta zespołu akceleracyjnego KPT ScaleUP;
11.30-12.30 – Wystąpienie eksperta z zewnętrznego;
12.30-13.30 – Konsultacje z ekspertem zespołu akceleracyjnego KPT ScaleUP.

Pierwsze webinarium pt. Zarządzanie kryzsem można zobaczyć tutaj.

FACEBOOK

Zobacz naszą stronę na Facebook

LINKEDIN

Odwiedź nas na LinkedIn

YOUTUBE

Sprawdź nasz kanał na YouTube

WIEDZA O
INNOWACYJNEJ MAŁOPOLSCE

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego

Departament Nadzoru Właścicielskiego i Gospodarki

ul. Racławicka 56,
30-017 Kraków

Kontakt

12 63 03 453

12 63 03 348

12 63 03 549

POLITYKA PRYWATNOŚCI