Komunikowanie wartości w biznesie

|

grafika główna promująca wydarzenie

„Komunikowanie wartości w biznesie” to spotkanie, które na pewno przypadnie do gustu wszystkim osobom zainteresowanym szeroko pojętą przedsiębiorczością. Zapraszamy na wydarzenie online z udziałem uznanych mówców i ekspertów w środę 2 marca o 18:00. Wystąpią dla Was Wojciech Ławniczak, Agnieszka Pałka i Agnieszka Porębska.

Podczas spotkania przygotowanego przez Województwo Małopolskie dowiemy się jak definiować wartości w biznesie i w jaki sposób je komunikować, by zostały zrozumiane przez odbiorców. Pomogą nam w tym prelegenci ze sporym doświadczeniem biznesowym i równie pokaźnym dorobkiem w dziedzinie wystąpień publicznych.

Wartości, inspiracje i korzyści

To kolejne wydarzenie, organizowane z myślą o ludziach, którzy prowadzą już działalność gospodarczą, są na początku swojej ścieżki biznesowej albo coraz poważniej zastanawiają się nad założeniem swojej firmy. Na pewno spotkanie dotyczące wartości w biznesie okaże się dla nich przydatne przy planowaniu kolejnych kroków w karierze i stanie się dla nich źródłem wartościowych inspiracji, być może decydujących o powodzeniu projektowanych przedsięwzięć – podkreśla marszałek Witold Kozłowski zapraszając na to spotkanie.

Kogo zobaczymy?

Przedstawmy prelegentów spotkania „Komunikowanie wartości w biznesie”. Przed nami Wojciech Ławniczak, Agnieszka Pałka i Agnieszka Porębska.

fot. Wojciech Ławniczak

Wojciech Ławniczak – jeden z najbardziej doświadczonych w Polsce projektantów usług i pionierów service design/thinking, moderator procesów innowacyjnych, doradca, inwestor, współzałożyciel think-tanku Service Design Polska oraz Very Human Services – agencji zajmującej się doradztwem strategicznym w biznesie, współautor m.in. książki „Service design po polsku”.

Wojciech w swoim wystąpieniu opowie o wartościach w kontekście budowania strategii firmy i ten wątek w prezentacji ujmie jako jeden z trzech wiodących. Prezentacja będzie trzeźwym spojrzeniem na strategiczny sposób myślenia i działania, który jest konieczny, żeby firma mogła przetrwać.

Agnieszka Pałka – współzałożycielka start-upu GetDressed, który stworzył wirtualnego stylistę, czyli opartą o computer vision technologię pomagającą w dobrze ubrań. Na rozwój swojej firmy pozyskała 1 mln zł. dofinansowania z Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

Agnieszka jest także m.in. współtwórczynią fundacji Science Entrepreneurship Experience Daily, która pomaga uczniom szkół średnich w wytyczaniu ścieżek kariery, finalistką konkursu „Droga na Harvard”, autorką artykułów biznesowych i wykładowczynią.

W 2021 r. została wyróżniona w Forbes w konkursie „25 przed 25” w dziedzinie Biznes i Nowe Technologie.

fot. Agnieszka Pałka
fot. Agnieszka Porębska

Agnieszka Porębska jest wiceprezesem w firmie Talent Alpha, odpowiedzialna za Talent Marketplace oraz relacje zewnętrzne.

Przez 20 lat pracy zawodowej odpowiadała za wspieranie działań komunikacyjnych w Europie Środkowo-Wschodniej wiodących światowych marek, min. Infosys, Capgemini, Accenture, ABSL, HP, Xerox, Skanska, JLL czy Shell. Przed dołączeniem do Talent Alpha była jedną z trzech osób tworzących strategię komunikacji, a także marketingu B2B na poziomie globalnym w firmie Luxoft. W Talent Alpha odpowiada za strategię komunikacji, partnerstwa, obsługę kluczowych klientów oraz wsparcie sprzedaży.

Spotkanie poprowadzi Radosław Krzywicki, moderator, prelegent/ekspert na konferencjach o tematyce biznesowej, Managing Director w Grupie Assay.

Rejestracja na wydarzenie

Link do relacji zostanie udostępniony wszystkim osobom, które dokonają bezpłatnej rejestracji na spotkanie poprzez formularz.

Serdecznie zapraszamy do udziału!

Program wydarzenia „Komunikowanie wartości w biznesie”

18:00 – 18:10 – Marta Malec-Lech, Członek Zarządu Województwa Małopolskiego, wystąpienie otwierające

18:10 – 18:45 – Wojciech Ławniczak, CEO Very Human Services: „Strategie na nowe czasy”

18:45 – 19:20 – Agnieszka Pałka, CEO GetDressed: „Firma stworzona w całości przez Generację Z – Case Study GetDressed”

19:20 – 19:55 – Agnieszka Porębska, VP, External Relations, Talent Alpha: „Równe szanse dla małych i dużych – jak ekosystem firm IT otwiera nowe możliwości dla mniejszych graczy”

19:55 – 20:00 – Wystąpienie podsumowujące i zakończenie wydarzenia

***

Spotkanie „Komunikowanie wartości w biznesie” jest realizowane w ramach projektu „Startupowa Małopolska – wsparcie przedsiębiorczości w regionie” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.