ByliśMY na targach IT FUTURE EXPO!

|

zdjęcie z targów; rozmawiający wystawcy

Wczoraj na stadionie Legii w Warszawie odbyły się targi IT FUTURE EXPO. Dzięki inicjatywie „Małopolska na targach innowacji” wzięło w nich udział 9 małych i średnich przedsiębiorców z naszego regionu. Małopolska pokryła im niemal 90% kosztów uczestnictwa!

Małopolskie małe i średnie firmy, które wzięły udział w targach w ramach naszego wspólnego stoiska zostały wyłonione w drodze otwartego naboru. Wszystkie, zgodnie z profilem targów, reprezentowały sektor IT i działają w obszarze technologii dla biznesu. Naszymi wystawcami były: AMSO sp. z o.o., Apps Garden sp. z o.o., ePM sp. z o.o., Erynek sp. z o.o., First Byte sp. z o.o., i-ht sp. z o.o., Ilare Soft sp. z o.o., RAE sp. z o.o., RHO Software.

W ramach wsparcia przedsiębiorcom zapewniliśmy stoisko targowe na przestrzeni open space pod szyldem Małopolski, oznaczone logotypem wystawcy, wyposażone w meble, posiadające dostęp do prądu i Internetu. Każdemu wystawcy zapewniliśmy również obsługę logistyczną stoiska oraz catering. Dla każdej firmy przygotowane zostały 3 spotkania matchmakingowe z partnerami z kraju i zagranicy.

„Małopolska na targach innowacji” to inicjatywa realizowana w ramach projektu Innowacyjna Małopolska. Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej.

Zachęcamy do oglądnięcia poniższej galerii zdjęć z wczorajszego wydarzenia. Autorem zdjęć jest Jacek Młynarz.