Branding dla startup’ów – wykład Krzysztofa Klimka i Marka Brola

Szczegółowe informacje

Nazwa wydarzenia:

Branding dla startup’ów – wykład Krzysztofa Klimka i Marka Brola

Data wydarzenia:
13.06.2019 r.
Godzina wydarzenia:
18:00 – 19:00
Rejestracja:

Na wydarzenie obowiązuje rejestracja, realizowana poprzez formularz na stronie internetowej organizatora. http://wearecreativelabs.com/events/ [formularz pojawi się w polu rejestracja] Do formularzu trafić można będzie poprzez wydarzenie utworzenie na portalu facebook.

Organizator:

CREATIVE LABS SP. Z O.O

Strona WWW organizatora:
www.wearecreativelabs.com
Miejsce wydarzenia:
BIURO ADMIND BRANDING & COMMUNICATIONS ul Dworska 1 ; parter, sala Times New Roman; 300m od przystanków autobusowych i tramwajowych 'ICE’;
Informacje dla osób niepełnosprawnych:
Sala posiada dogodny dostęp dla osób niepełnosprawnych (brak jakichkolwiek progów do pokonania zarówno w wejściu do budynku jak i dostępie do Sali, szerokość przejść dogodna dla wózków); dostęp do toalety również jest dogodny jednak nie jest ona dostosowana do osób niepełnosprwanych)

Opis wydarzenia

Praca projektanta przy projektach startupowych zdecydowanie różni się od designu dla marek o ugruntowanej pozycji rynkowej i wizerunku. Już 13 czerwca zapraszamy na organizowany przez Creative Labs wykład Krzysztofa Klimka, który opowie o tym jak istotny jest branding w kontekście tworzenia start-upu.

Zespół Creative Labs zaprasza uczestników do biura Admind Branding & Communications, gdzie po przywitaniu i przedstawieniu celu spotkania, w sali konferencyjnej „Times New Roman”, odbędzie się spotkanie z Krzysztofem Klimkiem, dyrektorem kreatywnym akcelaratora innowacji Creative Labs oraz Marka Brola – designera w agencji Admind Branding & Communications. Prowadzący rzedstawią wykład o projektowaniu graficznym dla startupów. Po wykładzie odbędzie networking w towarzystwie słodkich przekąsek. Wydarzenie jest jednym z elementów służacych budowaniu krakowskiej społeczności brandigowej i start-upowej. Skierowane jest do projektantów, przedstawicieli startupów oraz osób interesujących się nowymi trendami w designie. Szczególny nacisk kładziony jest na zainteresowanie tematyką startupową, a głównym celem stowrzenie płaszczyzny do dyskusji o nowym wyzwaniu dla pojektantów, jakim jest projektowanie dla startupów i biznesów innowacyjnych.

FACEBOOK

Zobacz naszą stronę na Facebook

LINKEDIN

Odwiedź nas na LinkedIn

YOUTUBE

Sprawdź nasz kanał na YouTube

WIEDZA O
INNOWACYJNEJ MAŁOPOLSCE

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego

Departament Nadzoru Właścicielskiego i Gospodarki

ul. Racławicka 56,
30-017 Kraków

Kontakt

12 63 03 453

12 63 03 348

12 63 03 549

POLITYKA PRYWATNOŚCI