BądźMY górą! ZróbMY festiwal!

|

Choć to dziwny rok…, choć pewne zmiany są nieuniknione – to działaMY! Z jesiennym Małopolskim Festiwalem Innowacji startujeMY 19 października! ZróbMY go razem!

Do współpracy przy Małopolskim Festiwalu Innowacji zapraszamy małopolskie firmy, uczelnie, jednostki B+R, instytucje otoczenia biznesu, a także inne zainteresowane tematyką podmioty.

Małopolski Festiwal Innowacji zawsze był czasem spotkań, rozmów, inspiracji, poznawania niezwykłych osób. Nie chcemy, aby kiedykolwiek było inaczej. Dlatego też w tym roku wszystko to pozostaje, jednak będzie miało miejsce przede wszystkim w cyfrowym świecie online. Bez wątpienia czeka nas wyjątkowa, już 10. edycja tego wydarzenia. Jak wszystko na tym świecie, będzie to miało swoje plusy i minusy. W większości przypadków nie spotkamy się w cztery oczy, spotkamy się natomiast w znacznie szerszym gronie, na znacznie bardziej elastycznych zasadach!

Będzie to dla nas nowe doświadczenie i ciekawa przygoda. Zachęcamy również Was, dotychczasowych oraz nowych partnerów, aby wziąć w niej udział i przyłączyć się do tego niezwykłego wydarzenia! Małopolski Festiwal Innowacji 2020 rozpocznie się 19 października i potrwa tydzień!

Rolą partnera Małopolskiego Festiwalu Innowacji jest organizacja wydarzenia lub wydarzeń w dogodnej dla siebie formule. Sugerujemy formułę online, jednak jej nie wymagamy – pozostawiamy to do decyzji partnera. My, tj. Urząd Marszałkowski, odpowiadamy za koordynację działań wszystkich partnerów oraz kampanię promocyjną. Organizujemy również konferencję inaugurującą cały festiwalowy tydzień oraz cykl spotkań „Przy kawie o innowacjach”.

Współpraca przy organizacji MFI to dobra okazja do zaprezentowania swojej firmy czy instytucji jako podmiotu odpowiedzialnego, zaangażowanego społecznie, wspierającego młodych i kreatywnych ludzi, opierającego swój rozwój na otwartości i innowacjach. To z pewnością wizerunkowy i promocyjny zysk.

Wyślij swoje zgłoszenie!

Jeśli chciałbyś się przyłączyć, już masz pomysł lub pytania skontaktuj się z nami pisząc: mfi@umwm.pl lub dzwoniąc: 12 63 03 474. Chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości oraz podpowiemy co dalej.

BądźMY górą! ZróbMY festiwal!

W celu zapewnienia wysokiego poziomu merytorycznego Festiwalu zastrzegamy sobie możliwość weryfikacji, wyboru i zgłoszenia propozycji modyfikacji poszczególnych wydarzeń, przy współpracy z ich organizatorem.