CSR (Społeczna Odpowiedzialność Biznesu) oraz zrównowazony rozwój, jako kluczowe instrumenty w budowaniu nowoczesnej i dojrzałej organizacji
Szczegółowe informacje
Zgłoszenia przesyłane na adres warsztaty@marr.pl
Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.
Kraków ul. Kordylewskiego 11, sala 219
Przystanek: Rondo Mogilskie, linie tramwajowe: 5,9,10,14,19,44,50,52,62,71,73,78 lub przystanek Rondo Grzegórzeckie, linie tramwajowe: 1,9,10,14,19,22,50,62,71,78.
Udogodnienia dla niepełnosprawnych: biuro dostosowane do obsługi osób niepełnosprawnych, w tym osób mających problemy z poruszaniem się, strona internetowa dostosowania do potrzeb osób niepełnosprawnych.
Opis wydarzenia
Cel warsztatów: Omówienie zasad wyboru i kształtowania przestrzeni nowoczesnej i dojrzałej organizacji. Przybliżenie wiedzy i prezentacja praktycznych doświadczeń w dziedzinie zrównoważonego rozwoju przestrzennego.
Grupa docelowa: Przedsiębiorcy z sektora MŚP prowadzący działalność na terenie województwa małopolskiego oraz wszyscy zainteresowani tematyką zrównoważonego rozwoju, CSR, urbanistyki, architektury i budownictwa.
Zagadnienia:
- Jakość życia oraz pracy w mieście i jego otoczeniu
- Zielona architektura a syndrom chorego budynku
- Wyzwania niskoemisyjności
- Wpływ mobilności na organizację czasu
Zrównoważone budynki i wnętrza biurowe projektowane są z myślą o stworzeniu wygodnego i inspirującego środowiska zatrudnienia i rekreacji. Zielona architektura łączy innowacyjne trendy lifestylowe, a jej głównym celem jest podnoszenie jakości życia i równoczesne ograniczanie negatywnego wpływu budownictwa na środowisko.
Zrównoważone budynki integrują się z miastem, otwierają się na przestrzeń publiczną, przyczyniając się do ogólnej poprawy jakości przestrzeni. Wybór lokalizacji budynku ma wpływ na mobilność jego użytkowników i organizację ich czasu. Właściwa aranżacja miejsc pracy zwiększa zadowolenie pracowników, rozwija kreatywność, poprawia zdolność myślenia i podejmowania dobrych decyzji; pomaga ograniczyć codzienny stres, prowadzi do poprawy zdrowia poprzez wzmocnienie systemu immunologicznego; obniża ryzyko depresji, otyłości, cukrzycy oraz nowotworów. Zdrowe i przyjazne środowisko pracy pozytywnie wpływa na produktywność. Ma korzystny wpływ na kulturę pracy oraz sprzyja wewnętrznej harmonii i budowaniu więzi społecznych.
Zobacz naszą stronę na Facebook
Odwiedź nas na LinkedIn
YOUTUBE
Sprawdź nasz kanał na YouTube
WIEDZA O
INNOWACYJNEJ MAŁOPOLSCE
Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego
Departament Nadzoru Właścicielskiego i Gospodarki
ul. Racławicka 56,
30-017 Kraków
Kontakt
12 63 03 453
12 63 03 348
12 63 03 549
POLITYKA PRYWATNOŚCI