baner promujący MFI

Program MFI 2021

21.06

Innowacje w Małopolsce. Przyszłość zależy od nas.

Konferencja inaugurująca 11. Małopolski Festiwal Innowacji. Podczas wydarzenia będziemy rozmawiać o „przyszłości, która zależy od nas”, a kontekst nadadzą nam tematy związane z przemysłem 4.0, zieloną gospodarką oraz aniołami biznesu. Magnesem z pewnością będzie nazwisko Radka Kotarskiego, który podczas konferencji będzie miał wystąpienie specjalne.

więcej

Nasza Noblistka Maria

Strefa Młodego Naukowca zaprasza do udziału w spotkaniu online, które jest poświęcone życiu i dorobkowi naukowemu Marii Skłodowskiej-Curie, dwukrotnie uhonorowanej Nagrodą Nobla. Zaprezentujemy ciekawy eksperyment z wykorzystaniem atramentu. Z okazji obchodów Dnia Chemika, wszystkim chemikom życzymy wspaniałych eksperymentów oraz sukcesów zawodowych.

więcej

22.06

Przy kawie o innowacjach #1

Na warsztacie wraz ze specjalistami z firmy ASTOR porozmawiamy o robotyzacji. Dowiemy się dlaczego warto robotyzować, od czego zacząć, jaką wybrać technologie, aby dopasować ją do potrzeb naszej firmy. Dowiemy się też ile kosztuje wkroczenie w przemysł 4.0.

więcej

Przy kawie o innowacjach #2

Zdradzimy jak zaplanować działania reklamowe oraz uchylimy nieco warsztatu specjalisty SEM. Omówimy najważniejsze zalety reklamy online i powiemy o czekających pułapkach. Wyjaśnimy jak zacząć, jak rozwijać obecne działania, a także jak doszkolić się z umiejętności cyfrowego marketingu i analityki.

więcej

Nowoczesne materiały kompozytowe

Podczas wydarzenia zaprezentowane zostaną najnowsze rozwiązania z obszaru materiałów kompozytowych opracowane przez Partnerów Polskiego Klastra Technologii Kompozytowych. Dzięki formule online w wydarzeniu mogą wziąć osoby i podmioty nie należące do Klastra.

więcej

Jak zepsuć burzę mózgów?

Burza mózgów to fenomenalne narzędzie, dzięki któremu szukamy pomysłów na rozwiązanie jakiegoś problemu wspólnie. Wiele organizacji popełniaja masę błędów, które marnują potencjał tego narzędzia. To webinarium to Twoje remedium na ten problem!

więcej

23.06

Centrum Business in Małopolska – innowacyjna inicjatywa dla inwestorów i eksporterów

Podczas spotkania przedstawimy informacje na temat form wsparcia małopolskich przedsiębiorstw – niezależnie od branży w jakiej firmy działają. Wskażemy dostępne programy wspomagające działania proinwestycyjne, innowacyjne oraz opowiemy o możliwościach rozwoju działalności gospodarczej. Określimy także dostępne formy promocji małopolskich firm na rynkach – krajowym jak i międzynarodowym.

więcej

Raz, dwa, trzy – bonowe innowacje

Jesteś MŚP, masz ciekawy innowacyjny pomysł, chcesz przeprowadzić badania i wdrożyć uzyskane wyniki do swojej działaności? Ten konkurs jest dla Ciebie. Poddziałanie 1.2.3. Bony na innowacje, typ projektu C: Bon na usługę B+R wraz z wdrożeniem.

więcej

24.06

Innowacja produktowa – radiowe wodomierze

Inwestowanie w innowacje ma zawsze charakter długofalowy i wieloprojektowy. Największą wartość projektów innowacyjnych stanowią wiedza i kompetencje, które będą przydatne podczas realizacji kolejnych przedsięwzięć. Wodociągi Chrzanowskie z pewnością posiadają tego typu doświadczenia, gdyż od wielu lat wdrażają nowe, zaawansowane rozwiązania, które przyczyniają się do polepszenia jakości świadczonych usług oraz obniżania kosztów eksploatacyjnych.

więcej

5 sposobów budowania strategii marki firmy w trudnych czasach pandemii COVID-19

Szkolenie uzmysłowi potencjał Messenger Platform (komunikatorów) oraz pozwoli zrozumieć, dlaczego jest to kluczowe narzędzie dla digital marketingu w dzisiejszych czasach. Od kilku lat rośnie popularność płatnych reklam w mediach społecznościowych. Dzięki webinarium nauczysz się budować swoją strategię marki oraz lajki sprzedażowe wspomagając się płatną reklamą w systemie reklamowym FB oraz innymi narzędziami marketingowymi.

więcej

Od gospodarki obiegu zamkniętego do odnawialnych źródeł energi

Transformacja energetyczna ma wiele aspektów: odnawialne źródła energii, oszczędzania energii oraz podnoszenia efektywności energetycznej. Już teraz stanowi to wyzwanie dla przemysłu, ale długoterminowe zabezpieczenie zasobów ma zasadnicze znaczenie dla powodzenia transformacji energetycznej. Celem warsztatów jest przybliżenie modelu funkcjonowania gospodarki cyrkularnej w energetyce konwencjonalnej poprzez aspekty odnawialnych źródeł energii. Celem webinarium zatem będzie przedstawienie koncepcji energetycznych jako działań zrównoważonych.

więcej

Bez światła ani rusz – świat oczami niewidomych

A gdyby tak zgasło światło… na dłuższą chwilę? Czy oczami wyobraźni zobaczylibyśmy ten sam świat, który znaliśmy przed zapadnięciem zmroku? Życie bez tak istotnego zmysłu, wzroku, może wydawać się ponure, ale jak się okazuje, wcale takie nie jest, czego przykładem są nasi przewodnicy z wystawy ,,w stronę ciemności”. Razem z nami podejmij wyzwanie, przychodząc na wyjątkowe warsztaty, na których chwycisz białą laskę i z zamkniętymi oczami spróbujesz pokonać trasę pełną niespodzianek. Więcej atrakcji nie zdradzamy, przekonasz się o nich sam, dołączając do nas!

więcej

25.06

Innowacje dla przedsiębiorców w projekcie SPIN – Małopolskie Centra Transferu Wiedzy wsparciem dla przedsiębiorców

Prowadzisz mikro, małą, średnią lub dużą firmę z siedzibą w Małopolsce? Masz pomysł na wprowadzenie innowacji, chcesz go rozwinąć i doprecyzować, sprawdzić jego potencjał i możliwości wdrożenia? Projekt SPIN – Małopolskie Centra Transferu wiedzy wsparciem dla przedsiębiorców jest właśnie dla Ciebie. Zapraszamy na konsultacje online, w trakcie których odpowiemy na wszystkie Twoje pytania związane z udziałem w projekcie.

więcej

Innowacje w edukacji

Nowoczesna, innowacyjna edukacja łamie stereotypy, otwiera zamknięte dotąd drzwi. Warto, aby jej pełnoprawnymi uczestnikami byli wszyscy uczniowie, nauczyciele i rodzice. Zobaczcie jakie innowacyjne działania prowadzone są w szkołach na różnych poziomach nauczania.

więcej

O przemyśle 4.0 – tak po prostu

Jesteś małym bądź średnim przedsiębiorcą produkcyjnym, który chce przeprowadzić kompleksową transformację swojej działalnośći w kierunku Przemysłu 4.0? Nie wiesz jak opracować mapę drogową takiej transformacji? Zapisz się na nasz webinar i zapoznaj się z przydatnymi narzędziami, które pomogą przeprowadzić twoją firmę przez taką transformację.

więcej

26.06

27.06

Film z audiodeskrypcją można oglądnąć tutaj.

Partner główny

Małopolskiego Festiwalu Innowacji 2021

logotyp ASTOR

Partnerzy MFI 2021

logo Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości
logo Business in Małopolska
logo centrum edukacji lotniczej kraków airport
logo Centrum Transferu Technologii Politechnika Krakowska
logo Centrum Transferu Technologii Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie
logo DevaGroup
logo Diskus
logo Gminy Słomniki
logo Hearts & heads
logo Instytut Gospodarki Surowcami Mineralnymi i Energią
logo Instytut Zootechniki PIB
logo Krakowski Park Technologiczny
logo Łukasiewicz - Krakowski Instytut Technologiczny
logo Miejska Biblioteka Publiczna w Chrzanowie
logo Stowarzyszenia Metropolia Krakowska
logo more bananas
logo polski klaster kompozytowych
logo Uniwersytetu Pedagogicznegoy
logo Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie
logo wodociągi chrzanowskie
logo Womai

Partnerzy wspierający

logo apollo film
logo Centrum Sztuki Mościce
logo Filharmonia Krakowska
logo Kina Kijów
logo Małopolskiego Centrum Kultury Sokół
logo Muzeum Archeologiczne
logo Muzeum Etnograficznego
logo Muzeum Karwacjanów i Gładyszów w Gorlicach
logo Nadwiślański Park Etnograficzny
logo Muzeum Okręgowe w Nowym Sączu
logo Teatru Słowackiego