Upoluj wsparcie w realizacji swoich planów! Weź udział w Innowacyjnym Safari! Online!

|

grafika promująca innowacyjne safari

Szukasz sposobu na realizację swojego innowacyjnego pomysłu?  Chcesz omówić go z naukowcem?  A może potrzebujesz zaplecza B+R na jego wdrożenie? Jeśli tak – Innowacyjne Safari to wydarzenie dla Ciebie! W tym roku on-line.

Co to jest Innowacyjne Safari?

To spotkanie przedsiębiorców z naukowcami o charakterze informacyjnym przygotowane przez Województwo Małopolskie. Celem Safari jest pomoc w nawiązaniu bezpośredniej relacji biznesu z nauką, która ułatwi współpracę na rzecz podnoszenia innowacyjności firm, a docelowo regionu. Spotkania zachęcają do współpracy, która niesie ze sobą korzyści dla wszystkich. To takie bezkrwawe łowy, podczas których każdy z uczestników  upoluje coś cennego dla siebie.

Podczas tegorocznego Safari będziemy poruszać się wokół tematyki powiązanej z czterema małopolskimi inteligentnymi specjalizacjami: life science, przemysły kreatywne i czasu wolnego, chemia, produkcja metali i wyrobów metalowych oraz wyrobów z  mineralnych surowców niemetalicznych. Naukowcy przybliżą tematy takie jak: rolnictwo, żywność, turystyka, chemia przemysłowa oraz przemysł metalowy.

Z kim można będzie porozmawiać?

W tegorocznej edycji po stronie nauki udział wezmą następujące uczelnie: Uniwersytet Jagielloński), Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki, Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja, Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie oraz Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica. Swoją wiedzą i doświadczeniem z małopolskimi przedsiębiorcami podzielą się ich pracownicy naukowi, zajmujący się m.in.: rynkiem turystyki, branżą spotkań, zachowaniem konsumentów na rynku, technologią żywności, suplementami diety i żywności funkcjonalnej opartej na grzybni grzybów jadalnych i leczniczych, hodowlą i biologią zwierząt, zaawansowanymi materiałami do zastosowań w przemysłowych procesach chemicznych, zrównoważoną produkcją chemikaliów, ochroną środowiska, minerałami oraz zadaniami świadczonymi na rzecz przemysłu przez Narodowe Centrum Promieniowania Synchrotronowego SOLARIS.

Kiedy odbędą się najbliższe spotkania?

Ze względu na sytuację pandemiczną, oba tegoroczne wydarzenia zaplanowane na 18 i 26 listopada odbędą się w formule online.

Spotkania rozpoczną się o godzinie 9.00 i potrwają do 12.30. Szczegółowy program dostępny jest tutaj.

Udział w wydarzeniu wymaga rejestracji. Decyduje kolejność zgłoszeń.