„Śniadanie z przedsiębiorcą” – spotkanie online w ramach Małopolskiego Festiwalu Innowacji

|

baner promujący wydarzenie

Cóż może być lepszego, niż rozpoczęcie tygodnia od spotkania w doborowym towarzystwie, wśród osób, które są zarówno pasjonatami nauki, jak i biznesu? Właśnie ten klimat będziemy mogli poczuć już 21 czerwca podczas spotkania online pn. „Śniadanie z przedsiębiorcą”. Na śniadanie zaprasza Uniwersytet Rolniczy w Krakowie. Nie może Cię tam zabraknąć!

„Śniadanie z przedsiębiorcą” to doskonała okazja, aby skonfrontować swój pomysł na biznes w gronie doświadczonych praktyków, działających od lat w branży. Podczas śniadania, zaproszeni przedsiębiorcy będą wygłaszać tematyczne prezentacje dotyczące szeroko rozumianej przedsiębiorczości. Spotkanie będzie również służyć nawiązaniu efektywnej współpracy w zakresie wykorzystania wyników prac naukowo-badawczych prowadzonych na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie.

Agenda:

  1. Otwarcie spotkania przez Organizatorów (CTT UR, CI UR)
  2. Omówienie głównych celów Projektu “Inkubator Innowacyjności 4.0”
  3. Krótkie wystąpienia zaproszonych przedsiębiorców (dla chętnych)
  4. Krótkie wystąpienia naukowców z UR
  5. Podsumowanie spotkania i zakończenie

Aby wziąć udział w spotkaniu należy się zarejestrować wypełniając ten formularz. Rejestracja jest otwarta do końca dn. 18.06.2021! Do wszystkich uczestników zostanie przesłany mail po rejestracji zawierający dane do logowania do MS Teams.

Spotkanie odbędzie się jako część wydarzeń w ramach tegorocznego Małopolskiego Festiwalu Innowacji.

Spotkanie jest realizowane w ramach Projektu pod nazwą „Inkubator Innowacyjności 4.0”. Projekt ten realizowany jest w ramach projektu pozakonkursowego pn. „Wsparcie zarządzania badaniami naukowymi i komercjalizacja wyników prac B+R w jednostkach naukowych i przedsiębiorstwach” w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020 (Działanie 4.4). Więcej o projekcie “Inkubator Innowacyjności 4.0” można przeczytać tutaj.

Serdecznie zapraszamy!
WidziMY się online!