Realne granice wirtualnej rzeczywistości – weź udział w konferencji

|

Zapraszamy na spotkanie z wirtualną rzeczywistością w teorii i praktyce w ramach konferencji online „Realne granice wirtualnej rzeczywistości”. Wydarzenie odbędzie się w dniach 16-17 września 2020 r. w ramach cyklu OEE on Tour oraz projektu „Małopolska Open Eyes Economy Hub – promocja zagranicznych FIRM-IDEI”. Live streaming wydarzenia będzie prowadzony na Facebooku oraz na YouTube.

W czasie pierwszego dnia wydarzenia (16 września 2020, godz. 11.00) zaprezentowane zostaną rozwiązania VR stosowane w biznesie i przemyśle. Małopolscy przedsiębiorcy pokażą ciekawe aplikacje szkoleniowe oraz także te przygotowane na potrzeby architektury, marketingu czy instytucji kultury.

O szansach i zagrożeniach jakie dają technologie immersyjne, będziemy rozmawiać drugiego dnia konferencji (17 września 2020, godz. 18.00). W dyskusji prowadzonej przy użyciu technologii VR i zarazem w przestrzeni VR wezmą udział osoby związane z kulturą, nauką i branżą rozrywkową.Ze szczególwym porgramme wydrazenia mzna zapoznać się tutaj.

Więcej informacji oraz szczegółowy program można znaleźć na stronie: www.oees.pl/realne-granice-wirtualnej-rzeczywistosci. Zapraszamy również do wydarzenia na FB www.facebook.com/events/3324779597568475.

Live streaming będzie prowadzony na:

Współorganizatorem wydarzenia jest Wydział Humanistyczny AGH w Krakowie. Konferencja organizowana jest w ramach z cyklu OEE on Tour oraz projektu „Małopolska Open Eyes Economy Hub – promocja zagranicznych FIRM-IDEI”. Stanowi przygotowanie do Open Eyes Economy Summit 5, który odbędzie się w dniach 17-18 listopada 2020 a także konferencji TechSpo’21, która zaplanowana jest na wiosnę 2021 roku.

Projekt „Małopolska Open Eyes Economy Hub – promocja zagraniczna małopolskich FIRM-IDEI” jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.