Przyjazdowa misja gospodarcza z Rumunii

|

szra mapa europy z kolorową Polską i Rumunią

Rumuńscy przedsiębiorcy w Małopolsce! W ramach projektu „Power up your Business in Małopolska 3” w dniach 24 i 25 października w Krakowie i Tarnowie odbędą się bezpośrednie spotkania małopolskich firm z przedsiębiorcami z Rumunii.

To wyjątkowa szansa na nawiązanie kontaktów handlowych z przedsiębiorstwami zagranicznymi, prezentację własnej oferty i działanie na nowym rynku południowo-wschodniej części Europy.

Goście z Rumunii reprezentują branże: spożywcza (HORECA), przemysł drzewny, przemysł odzieżowy, IT&C (gry, e-commerce, HR rekrutacja), nowe technologie edukacyjne i ochrony zdrowia, turystyka.

Dodatkowo dla każdego zainteresowanego będzie możliwość kontaktu z menadżerami Agencji Rozwoju Regionu Północno-Wschodniego w Rumunii.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny (pomoc de minimis).

Więcej szczegółów o wydarzeniu oraz zapisy na stronie businessinmalopolska.pl.  Ilość miejsc jest ograniczona. Zgłoszenia do 20 października.

Program:

  • 1 dzień: spotkanie w Krakowie, 24.10.2022r., godz. 11.00 – 16.00 – sala konferencyjna Gregoriańska, Hotel Kazimierz, ul Miodowa 16, Kraków
  • 2 dzień: spotkanie w Tarnowie, 25.10.2022r., godz. 11.00 – 15.00 – sala Centrum Szkoleń ALCAM, ul. Brodzińskiego 17, Tarnów