Przedsiębiorco! Poznaj możliwości i przyłącz się do współpracy!

|

logo inicjatywy awangarda

Zapraszamy małopolskich przedsiębiorców, innowatorów, przedstawicieli klastrów na webinarium „Wzmocnienie potencjału przemysłowego małopolskich przedsiębiorstw poprzez wsparcie dla nawiązania współpracy międzynarodowej”. To równocześnie zaproszenie do współpracy w ramach Inicjatywy Awangarda!

Podczas spotkania pan Stefano Valentini – koordynator jednego z projektów pilotażowych w ramach Inicjatywy Awangarda, przedstawiciel firmy Innovazione Sostenibile z Bolonii zaprezentuje Państwu zasady działania Inicjatywy Awangarda oraz korzyści z udziału w niej dla małopolskich przedsiębiorstw.

W drugiej części spotkania pani Jadwiga Widziszewska – wieloletni ekspert Programu Horyzont Europa, kierownik międzynarodowego projektu Komisji Europejskiej – Enterprise Europe Network przy CTT Politechniki Krakowskiej poprowadzi szkolenie na temat Programu Horyzont Europa. To już 9. program ramowy w zakresie badań i innowacji finansowany bezpośrednio z KE, przewidziany na lata 2021–2027, z rekordowym budżetem ok. 95,5 mld euro. Podczas spotkania przybliżone zostaną ogólne zasady programu, rodzaje konkursów, finansowanie oraz korzyści jakie niesie za sobą uczestnictwo w międzynarodowych projektach badawczych i innowacyjnych.

Webinarium odbędzie się już za dwa dni tj. 9 grudnia (piątek) o godz. 10.00. Udział w nim jest bezpłatny, wymaga jednak rejestracji, której można dokonać pod tym linkiem.