Małopolscy przedsiębiorcy na targach HORECA / GASTROFOOD

|

zdjęcie  stoiska Małopolski

Dzisiaj rozpoczęła się jedna z najważniejszych imprez branży gastronomicznej i hotelarskiej w Polsce! Targi HORECA / GASTROFOOD wraz towarzyszącymi im targami ENOEXPO potrwają do 5 listopada. Jesteśmy na nich obecni wraz  z 15 małymi i średnimi przedsiębiorcami z regionu. Zapraszamy na nasze wspólne stoisko open space pod szyldem Innowacyjnej Małopolski!

28. Międzynarodowe Targi Wyposażenia Hoteli i Gastronomii HORECA® i 19. Targi Artykułów Spożywczych i Napojów dla Gastronomii GASTROFOOD® to międzynarodowa impreza najwyższej jakości rekomendowana przez Światowe Stowarzyszenie Przemysłu Targowego UFI. Targi te są jedną z najważniejszych imprez w Polsce obejmujących branże gastronomiczną, hotelarską i winiarską (wraz z targami ENOEXPO). Co roku Targi odwiedza blisko 15 tys. zwiedzających z Polski i zagranicy, a 75% to osoby podejmujące decyzje zakupowe w firmie. Udział w targach umożliwia Wystawcom: promocję nowych produktów, innowacyjnych rozwiązań i zaawansowanych technologii, nawiązanie licznych kontaktów biznesowych, utrwalenie relacji z dotychczasowymi klientami, wymianę oraz zebranie informacji o rynku HoReCa.

Dzięki inicjatywie “Małopolska na targach innowacji” małopolscy przedsiębiorcy biorą udział w targach niemal bezpłatnie. Województwo Małopolskie pokrywa 90% kosztów ich uczestnictwa. To wsparcie udzielane innowacyjnym małym i średnim przedsiębiorcom działającym w obrębie kluczowych dla rozwoju regionu siedmiu inteligentnych specjalizacji. Tym razem otrzymały je firmy działające w obszarze przemysłów kreatywnych i czasu wolnego. W ten sposób podczas targów HORECA / GASTROFOOD swoją ofertę prezentują: BT Electronics sp. z o.o., DlaWina.pl sp. z o.o., Dorapol sp. z o.o sp. k., GO+EAuto sp. z o.o., HM Manufaktura Mebli – Biuro Handlowe Robert Włodek, InHotel, KajWare sp. z o.o., Merco Systemy Komputerowe s.c., MJW Concept sp. z o.o. sp. k., Multi Gastro sp. z o.o., P.P.U. “Mazur” Andrzej Mazur, Resto Quality sp. z o.o., SolArM s.c., Victor International oraz VIKLINOVA sp. z o.o. sp. k.

Targi odbywają w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków przy ul. Galicyjskej 9.

fot. Targi w Krakowie