Małopolscy przedsiębiorcy na targach greenPOWER!

|

stoisko Małopolski na targach greenPOWER; za ladą dwie hostessy, obo dwóch mężczyzn; na ladzie logo Małopolski innowacyjnej

Pierwszy dzień Międzynarodowych Targów Energii Odnawialnej greenPOWER w Poznaniu już za nami. Pozostały jednak jeszcze dwa, podczas których można odwiedzić małopolskich małych i średnich przedsiębiorców. Zapraszamy na nasze wspólne stoisko open space pod szyldem Małopolski!

Targi greenPOWER gromadzą w jednym miejscu i czasie przedstawicieli wszystkich sektorów branży odnawialnych źródeł energii. Udział w nich to doskonała okazja, by poznać rynkowe tendencje, wymienić praktyczne spostrzeżenia, dowiedzieć się przed jakimi wyzwaniami i możliwościami stoi branża. Ekspozycja targów obejmuje: produkty, usługi i rozwiązania z zakresu energii słonecznej, wiatrowej, wodnej, biomasy, biopaliw, elektromobilności oraz technologii energooszczędnych. Oferta, którą wystawcy prezentują w Poznaniu to przegląd ekologicznych rozwiązań nie tylko dla przedsiębiorców, ale także dla indywidualnych klientów. Podczas Targów greenPOWER odbywa się także szereg specjalistycznych seminariów, spotkań branżowych, konsultacji i porad na stoiskach eksperckich.  

Dzięki inicjatywie “Małopolska na targach innowacji” małopolscy przedsiębiorcy biorą udział w targach niemal bezpłatnie. Województwo Małopolskie pokrywa 90% kosztów ich uczestnictwa. To wsparcie udzielane innowacyjnym małym i średnim przedsiębiorcom działającym w obrębie kluczowych dla rozwoju regionu siedmiu inteligentnych specjalizacji. Tym razem otrzymały je firmy działające w obszarze energii zrównoważonej. W ten sposób podczas targów greenPOWER swoją ofertę prezentują: Ecowatt sp. z o.o., EIDOS sp. z o.o., Elektrotermia sp. z o.o., FOTO-LED, PRESS BUTTON, PV Energia Polska EVAN, PV-MET sp. z o.o., Recom Solar Engineering, Solvent Sołtys sp. j., P.H.U. TRE-ELEKTRYK Tomasz Kowalski, Versatilex / SEEDiA Sp. z o.o.

Targi greenPOWER potrwają do 14-16 września.