JedziemMY na targi greenPOWER! Jedź z nami! Rekrutacja nadal trwa.

|

baner promujący inicjatywę

Rekrutacja do udziału w targach greenPOWER w Poznaniu nadal trwa! Zapewniamy pokrycie 90% kosztów uczestnictwa! Oferta targowa, w ramach inicjatywy „Małopolska na targach innowacji”, skierowana jest do małopolskich małych i średnich przedsiębiorców.

Udział małopolskich przedsiębiorców w Międzynarodowych Targach Energii Odnawialnej greenPOWER w Poznaniu planowany był na rok ubiegły. Te plany pokrzyżowała pandemia. Wszystkie jesienne wydarzenia targowe zostały odwołane, i w efekcie naszą inicjatywę również musieliśmy przenieść na rok 2021. Rekrutacja firm na Targi została jednak przeprowadzona jeszcze zanim wprowadzono lockdown. Część zrekrutowanych firm zdecydowała się podtrzymanie decyzji o udziale także w tegorocznym wydarzeniu. Z tego względu obecna rekrutacja ma charakter uzupełniający – pozostały wolne stoiska tylko dla pięciu małych i średnich firm z Małopolski.

Nie trać czasu, nabór już trwa!

Na targi zapraszamy firmy reprezentujące branże tożsame z targami greenPOWER. Stoiska targowe usytuowane będą na przestrzeni typu open space pod szyldem Małopolski. Każde stoisko będzie oznaczone logotypem danego wystawcy, będzie wyposażone w meble, posiadać będzie dostęp do prądu i Internetu, w razie potrzeby także wody. Każdemu wystawcy zapewniona zostanie obsługa logistyczna stoiska oraz catering. Wartością dodaną z pewnością są zaplanowane spotkania matchmakingowe dla każdego z naszych wystawców. Każda firma może liczyć na 3 takie spotkania z partnerami z kraju i zagranicy.

Nabór wystawców już się rozpoczął. Termin złożenia dokumentów rekrutacyjnych to 13 sierpnia. Aby ubiegać się o miejsce i zostać Wystawcą należy zapoznać się z Regulaminem rekrutacji Wystawców oraz złożyć podpisane dokumenty rekrutacyjne wraz z aktualnym wpisem w odpowiednim rejestrze przedsiębiorców w wersji papierowej w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Małopolskiego. Więcej informacji o naborze można znaleźć tutaj.

greenPOWER w Poznaniu

Targi greenPOWER gromadzą w jednym miejscu i czasie przedstawicieli wszystkich sektorów branży odnawialnych źródeł energii. Udział w nich to doskonała okazja, by poznać rynkowe tendencje, wymienić praktyczne spostrzeżenia, dowiedzieć się przed jakimi wyzwaniami i możliwościami stoi branża. Ekspozycja targów obejmuje: produkty, usługi i rozwiązania z zakresu energii słonecznej, wiatrowej, wodnej, biomasy, biopaliw, elektromobilności oraz technologii energooszczędnych. Targi odbędą się w dniach 14-16 września w Poznaniu. Tegoroczna edycja targów odbywać się będzie równolegle z Targami POLECO, wyjątkowym wydarzeniem konferencyjno-wystawienniczym w branży ochrony środowiska, gospodarki komunalnej i zrównoważonego rozwoju.

To naprawdę się opłaca!

Udział wystawców w wydarzeniu targowym jest dofinansowany na poziomie 90% kosztów (jest to pomoc bezzwrotna). Kwota wkładu własnego wystawcy zależy od konkretnego wydarzenia. Tym razem w przypadku obu imprez targowych jest podobna i wynosi niespełna 500 zł.

Dokumenty oraz szczegółowe informacje dostępne są tutaj.