Innowacje to MY, Innowacje to WY! Połączmy siły i zorganizujMY Festiwal!

|

grafika tytułowa do artykułu

Nadal możesz zostać partnerem Małopolskiego Festiwalu Innowacji! 12. edycję Festiwalu zaplanowaliśmy na ostatni tydzień roku szkolnego. Tydzień pełen innowacyjnych wrażeń potrwa od 20 do 26 czerwca. Zapraszamy do współorganizacji tego wydarzenia małopolskie firmy, uczelnie, jednostki B+R, instytucje otoczenia biznesu, a także inne zainteresowane tematyką podmioty. Niemal każdy, może przyłączyć się do współpracy w ramach Małopolskiego Festiwalu Innowacji!

Małopolski Festiwal Innowacji (MFI) to tygodniowe wydarzenie wypełnione spotkaniami, warsztatami, szkoleniami i wieloma innymi inspirującymi inicjatywami, odbywającymi się w różnych miejscach Małopolski. To czas rozmów o innowacyjności, współpracy pomiędzy biznesem a nauką, kierunkach rozwoju, konkurencyjności gospodarki oraz nowych trendach i wyzwaniach. Oferta festiwalowych wydarzeń kierowana jest przede wszystkim do przedsiębiorców, naukowców, studentów oraz wszystkich poszukujących wiedzy.

W poprzednim roku Festiwal odbywał się hybrydowo. Część wydarzeń miała charakter stacjonarny, część została przeniesiona do sieci. Z uwagi na wciąż niepewną sytuację epidemiczną, w tym roku również pozostaniemy przy takim rozwiązaniu. Każdy Partner będzie mieć możliwość swobodnego wyboru sposobu zaangażowania.

Rolą partnera Małopolskiego Festiwalu Innowacji jest organizacja wydarzenia lub wydarzeń w dogodnej dla siebie formule. Mogą to być np. warsztaty, targi, szkolenia, konferencje, dni otwarte, indywidualne konsultacje. Mogą to być spotkania stacjonarne, online, bądź hybrydowe. My, tj. Urząd Marszałkowski, odpowiadamy za koordynację działań wszystkich partnerów oraz kampanię promocyjną, do której przykładamy bardzo dużą wagę. Organizujemy również konferencję inaugurującą cały festiwalowy tydzień oraz spotkania „Przy kawie o innowacjach”.

Współpraca przy organizacji MFI to dobra okazja do zaprezentowania swojej organizacji jako podmiotu odpowiedzialnego, zaangażowanego społecznie, wspierającego młodych i kreatywnych ludzi, opierającego swój rozwój na innowacjach. To z pewnością wizerunkowy i promocyjny zysk, który można uzyskać minimalnym kosztem własnego zaangażowania.

Wyślij swoje zgłoszenie!

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą i partnerstwem przy organizacji Małopolskiego Festiwalu Innowacji 2022 prosimy o uzupełnienie załączonej niżej tabeli poprzez wpisanie do niej propozycji organizowanego wydarzenia. Uzupełnioną tabelę oraz skan podpisanej deklaracji partnerstwa (wzór załączony poniżej) prosimy przesłać na adres mailowy mfi@umwm.malopolska.pl. Jeśli jeszcze nie masz pomysłu, a chciałbyś zaangażować się w Festiwal, zachęcamy do kontaktu za pośrednictwem powyższego maila lub telefonu: 12 63 03 474. Chętnie odpowiemy na pytania, przekażemy dodatkowe informacje, a może nawet zainspirujemy. W takim przypadku dokumenty będzie można uzupełnić nieco później.

Dowiedz się więcej

Przygotowaliśmy dla Was krótki informator w formie prezentacji. Przedstawiliśmy w nim najważniejsze informacje podsumowujące ubiegłoroczny Festiwal – wydarzenia, które się odbyły oraz kampanię promocyjną. Znaleźć w nim można także informacje o zasadach współpracy, harmonogramie oraz planowanej kampanii promocyjnej w roku 2022.

Więcej informacji o wcześniejszych edycjach Festiwalu można znaleźć w zakładce Festiwal. Zachęcamy również do odwiedzenia naszego kanału na YouTube oraz strony na Facebooku.

W przypadku FB serdecznie zapraszamy Państwa także do grupy „Małopolscy Przedsiębiorcy” Grupa została założona, aby stworzyć płaszczyznę wymiany informacji, doświadczeń, wyrażania opinii, a także miejsce stwarzające możliwości i okazje do znalezienie partnerów do współpracy i klientów. Chcielibyśmy, aby tę przestrzeń tworzyli przedsiębiorcy z Małopolski oraz wszyscy Ci, którzy współpracują z firmami i działają na rzecz szeroko rozumianej przedsiębiorczości.

Wspólnie stwórzMY wyjątkowe wydarzenie! W końcu innowacje to MY!