Festiwal Zawodów on-line! 10-11 oraz 14 czerwca!

|

baner promujący Festiwal Zawodów

Już 10 czerwca 2021 r. rozpocznie się Festiwal Zawodów on-line! Udział w programie zapowiedzieli znani i lubiani ze świata nauki, kultury, sportu oraz show-biznesu, m.in. Karol Okrasa, Justyna Kowalczyk, Kamil Stoch, Jan Dąbrowski, Jan Mela, Paulina Marona, Andrzej Bargiel, Małgorzata Rdest i Paweł Orleański! Program Studia Zawodów poprowadzą Ida Nowakowska, Katarzyna Cichopek oraz Tomasz Wolny. Serdecznie zapraszamy uczniów, nauczycieli, dyrektorów oraz rodziców do udziału!

W ramach Studia Zawodów 10 czerwca uczniowie będą mogli zapoznać się z zawodami ze strefy turystyczno-gastronomicznej, elektryczno-informatycznej, społeczno-medycznej, budowlanej i energetycznej i chemicznej. W drugim dniu Festiwalu 11 czerwca zapraszamy do odwiedzenia strefy handlowo-usługowej, mechaniczno-transportowej, rolniczo-leśnej oraz mundurowej. Dla uczniów przygotowaliśmy także konkursy, a dla rodziców teleporady z doradztwa edukacyjno-zawodowego. Program urozmaicać będą atrakcyjne pokazy tematyczne prezentowane przez uczniów „na żywo”.

Studio Medyczne w godzinach 10:00-13:00, w oba dni festiwalu, poprowadzą Agnieszka Dziekan oraz Mateusz Szymkowiak. Kamera zajrzy na medyczne stoiska wystawiennicze przygotowane przez szkoły i uczelnie kształcące w zawodach medycznych i okołomedycznych z Małopolski.

Dodatkowo 14 czerwca w godzinach 9:00 – 15:30 uczniowie będą mogli uczestniczyć w webinariach, warsztatach on-line i konkursach prowadzonych przez przedsiębiorców oraz Małopolska Agencję Rozwoju Regionalnego

Szczegółowy program oraz możliwość rejestracji na www.zawodowa.malopolska.pl