CSR (Społeczna Odpowiedzialność Biznesu) oraz zrównowazony rozwój, jako kluczowe instrumenty w budowaniu nowoczesnej i dojrzałej organizacji

Szczegółowe informacje

Nazwa wydarzenia:
CSR (Społeczna Odpowiedzialność Biznesu) oraz zrównowazony rozwój, jako kluczowe instrumenty w budowaniu nowoczesnej i dojrzałej organizacji
Data wydarzenia:
13.06.2019 r.
Godzina wydarzenia:
09:00-14:00
Rejestracja:

Zgłoszenia przesyłane na adres warsztaty@marr.pl

Organizator:

Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.

Strona WWW organizatora:
www.marr.pl
Miejsce wydarzenia:

Kraków ul. Kordylewskiego 11, sala 219

Jak dojechać:

Przystanek: Rondo Mogilskie, linie tramwajowe: 5,9,10,14,19,44,50,52,62,71,73,78 lub przystanek Rondo Grzegórzeckie, linie tramwajowe: 1,9,10,14,19,22,50,62,71,78.

Udogodnienia dla niepełnosprawnych: biuro dostosowane do obsługi osób niepełnosprawnych, w tym osób mających problemy z poruszaniem się, strona internetowa dostosowania do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Opis wydarzenia

Cel warsztatów: Omówienie zasad wyboru i kształtowania przestrzeni nowoczesnej i dojrzałej organizacji. Przybliżenie wiedzy i prezentacja praktycznych doświadczeń w dziedzinie zrównoważonego rozwoju przestrzennego.

Grupa docelowa: Przedsiębiorcy z sektora MŚP prowadzący działalność na terenie województwa małopolskiego oraz wszyscy zainteresowani tematyką zrównoważonego rozwoju, CSR, urbanistyki, architektury i budownictwa.

Zagadnienia:

  • Jakość życia oraz pracy w mieście i jego otoczeniu
  • Zielona architektura a syndrom chorego budynku
  • Wyzwania niskoemisyjności
  • Wpływ mobilności na organizację czasu

Zrównoważone budynki i wnętrza biurowe projektowane są z myślą o stworzeniu wygodnego i inspirującego środowiska zatrudnienia i rekreacji. Zielona architektura łączy innowacyjne trendy lifestylowe, a jej głównym celem jest podnoszenie jakości życia i równoczesne ograniczanie negatywnego wpływu budownictwa na środowisko.

Zrównoważone budynki integrują się z miastem, otwierają się na przestrzeń publiczną, przyczyniając się do ogólnej poprawy jakości przestrzeni. Wybór lokalizacji budynku ma wpływ na mobilność jego użytkowników i organizację ich czasu. Właściwa aranżacja miejsc pracy zwiększa zadowolenie pracowników, rozwija kreatywność, poprawia zdolność myślenia i podejmowania dobrych decyzji; pomaga ograniczyć codzienny stres, prowadzi do poprawy zdrowia poprzez wzmocnienie systemu immunologicznego; obniża ryzyko depresji, otyłości, cukrzycy oraz nowotworów. Zdrowe i przyjazne środowisko pracy pozytywnie wpływa na produktywność. Ma korzystny wpływ na kulturę pracy oraz sprzyja wewnętrznej harmonii i budowaniu więzi społecznych.

FACEBOOK

Zobacz naszą stronę na Facebook

LINKEDIN

Odwiedź nas na LinkedIn

YOUTUBE

Sprawdź nasz kanał na YouTube

WIEDZA O
INNOWACYJNEJ MAŁOPOLSCE

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego

Departament Nadzoru Właścicielskiego i Gospodarki

ul. Racławicka 56,
30-017 Kraków

Kontakt

12 63 03 453

12 63 03 348

12 63 03 549

POLITYKA PRYWATNOŚCI